Wybierz Strona

Czy tak będzie wyglądał iPhone 8?

Czy tak będzie wyglądał iPhone 8?

  • 0
  • 24.04.2017
Redakcja

W sieci pojawiły się zdjęcia nowego telefonu od Apple. Są to rzekomo atrapy CNC nowego iPhone’a 8. Zostały opublikowane przez Benjamina Geskina na Twitterze.

Wygląd przedstawionego na zdjęciach urządzenia w większości potwierdza wiele wcześniejszych przecieków dotyczących konstrukcji nowego modelu. A mianowicie, stalową ramkę oplatającą brzegi telefony, szklany tył obudowy oraz brak wyodrębnionego przycisku Touch ID. Projekt posiada również zaokrąglone kształty obudowy przypominające pierwszy model iPhone’a oraz nowy pionowy układ aparatu fotograficznego.
Rzekomy iPhone 8
Makiety przedstawione na fotografiach są bardzo interesujące i wskazują, że Apple idzie w ciekawym kierunku ze swoim projektem. Niestety to tylko zdjęcia i nie ma żadnych  dowodów na to, że jest to właśnie iPhone 8, i że tak właśnie będzie wyglądać.
Rzekomy iPhone 8
Czy sądzicie, że możemy się spodziewać tak właśnie wyglądającego iPhone’a na jesiennej premierze? A może to tylko zwykły życzeniowa imitacja bazująca na wcześniejszych doniesieniach. Wszystkiego dowiemy się we wrześniu.
Źrodło

O autorze

Redakcja

Tworzymy dla Ciebie Mój Mac Magazyn. Pismo z informacjami o Apple i technologii. Opinie, recenzje i testy. Wszystko co chcesz wiedzieć o świecie nadgryzionych jabłek. Nie przeocz żadnego wydania.

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zapisz się

i otrzymuj darmowy magazyn

Witaj w gronie czytelników. Dziękujemy!