^

#48 – ulubione aplikacje iOS/macOS

Kuba Baran

6 kwietnia 2017

W nawiązaniu do ostatniego numeru magazynu, Przemek i Kuba rozmawiali o swoich ulubionych aplikacjach dla iOS i macOS. Nie da się jednak ukryć, że odcinek skradły newsy o przyszłości Mac Pro i całej linii komputerów z Cupertino. Ostatecznie Maki kochamy ponad wszystko…
Aplikacje wymienione w odcinku:

Serdecznie zapraszamy do odsłuchu i wspierania naszego podcastu!
Poniżej linki do poszczególnych źródeł i odtwarzacza:
MacPodcast w iTunes – posłuchaj
MacPodcast w SoundCloud – odwiedź stronę
Kanał RSS podcastu – link
Odtwarzacz:

Komentarze (5)
L

5 komentarzy

 1. MDW

  Standardowa aplikacja Podcasts od Apple też ma możliwość zmiany prędkości odtwarzania podcastów: 0.5, 1.0, 1.5, 2.0. Właśnie połowę tego odcinka przesłuchałem na 1.5. Chociaż zwykle teto nie robię, bo coś się w ten sposób traci. Treść się wyłapie ale forma, osobowość prowadzących trochę jest zafałszowana. To trochę tak jak słuchanie tekstu czytanego ze strony. 🙂
  Podcasts ma też +15 sekund i -15 sekund.
  Generalnie aplikacja Podcasts w aktualnej wersji wreszcie jest używalna i nie ma błędów. Np. wreszcie normalnie działa synchronizacja postępu słuchania.

  • Kuba Baran

   Zgadza się, aktualnie sporo się poprawiło i natywna aplikacja jest bardzo fajna. Jednak jak wspominałem w odcinku, Overcast wyróżnia się smart speed, który wykrywa i niweluje ciszę.

   • MDW

    Funkcja smart speed faktycznie wygląda na ciekawe rozwiązanie.

 2. Mariusz Piaścik

  Mam prośbę.. ostatnio ktoś polecił mi program iqboxy do katalogowania paragonów. Moglibyście zrobić recenzje takich programów?

  • Kuba Baran

   Chętnie spojrzę co to za aplikacja.