Wybierz Strona

Konkurs urodzinowy Mój Mac Magazyn

Konkurs urodzinowy Mój Mac Magazyn

Zapraszamy Was do konkursu z fantastycznymi nagrodami. Świętujcie z nami drugie urodziny Mój Mac Magazyn! Cieszymy się, że już drugi rok możemy dostarczać Wam opinie, porady i recenzje ze świata Apple i technologii.

Zdobądź niesamowite nagrody!

Wiemy, że na urodziny przyjemność podarunkami sprawia się solenizantowi. Dla redakcji Mój Mac Magazyn to czytelnicy są najlepszym prezentem. A Was przybywa w wykładni 100% na rok. Nie ukrywamy, że bardzo nas to buduje i motywuje do działania. Autor lubi być czytany, a MMM ma już ponad 10. tysięcy czytelników do których co miesiąc wysyłamy informację o nowym wydaniu magazynu. Właśnie dlatego przygotowaliśmy z naszymi partnerami doskonałe nagrody które możecie zdobyć w trwającym konkursie urodzinowym.
Udało się nam zgromadzić wspaniałe nagrody. Znajdziecie wśród nich:
– najnowsze słuchawki Denon’a,
– nowy model routera Fritz!
– serwer NAS od Synology
etui na iPhone’a z Waszym osobistym grawerem
– zestaw ładowarek od Innergie
– klawiaturę Logitecha

Jak wygrać?

Zadanie będzie wymagać od Was lekkiego pióra. Pytamy się Was – „Dlaczego lubicie czytać MMM”. Spośród przesłanych tekstów wybierzemy sześć osób wśród których rozlosujemy wspaniałe nagrody. Na zgłoszenia czekamy do 16.04.2017.
Świętujcie z nami 2. urodziny magazynu i bawcie się dobrze w naszym konkursie!
Strona konkursu – http://urodziny.mojmacmagazyn.pl

O autorze

Przemysław Marczyński

Dziennikarz technologiczny. Redaktor naczelny miesięcznika Mój Mac Magazyn. Od przeszło 10 lat tworzy serwis internetowy www.mojmac.pl. Podcaster. Współautor książki "macOS Mojave. Proste Poradniki" - www.prosteporadniki.pl

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Mój Mac Magazyn

Zapisz się

i otrzymuj darmowy magazyn

Witaj w gronie czytelników. Dziękujemy!