^

Apple przedstawia aplikację Clips

Redakcja

21 marca 2017

Apple zapowiedział dziś nową aplikację dla iPhone’a i iPada o nazwie Clips. Ma ona służyć łatwemu przygotowaniu klipów video na naszych iUrządzeniach.

Clips oferuje unikalny sposób łączenia plików wideo, zdjęć i muzyki w świetnie wyglądające filmy bez skomplikowanych narzędzi do edycji. Wystarczy kliknąć i przytrzymać pojedynczy przycisk, aby nagrywać filmy wideo i zdjęcia lub dodać je z biblioteki Zdjęć. Można skorzystać z filtrów artystycznych, komiksowych chmurek, kształtów lub emoji. Aplikacja ma dziesiątki ścieżek dźwiękowych do wyboru, które automatycznie dostosowują się do długości filmu.

Efektami naszej zabawy będzie się dało podzielić się z przyjaciółmi za pośrednictwem aplikacji Wiadomości lub na Instagramie, Facebooku i innych popularnych serwisach społecznościowych.
 
Clips będzie dostępny w App Store bezpłatnie z początkiem kwietnia  i będzie kompatybilny z urządzeniami wyposażonymi w iOS 10.3.
Więcej można zobaczyć na stronie aplikacji.
Źródło i zdjęcia

Redakcja

Tworzymy dla Ciebie serwis Mój Mac. Strona z informacjami o Apple i technologii. Opinie, recenzje i testy. Wszystko, co chcesz wiedzieć o świecie nadgryzionych jabłek.
Komentarze (0)
L

0 komentarzy