Wybierz Strona

Apple przedstawia aplikację Clips

Apple przedstawia aplikację Clips

  • 0
  • 21.03.2017
Redakcja

Apple zapowiedział dziś nową aplikację dla iPhone’a i iPada o nazwie Clips. Ma ona służyć łatwemu przygotowaniu klipów video na naszych iUrządzeniach.

Clips oferuje unikalny sposób łączenia plików wideo, zdjęć i muzyki w świetnie wyglądające filmy bez skomplikowanych narzędzi do edycji. Wystarczy kliknąć i przytrzymać pojedynczy przycisk, aby nagrywać filmy wideo i zdjęcia lub dodać je z biblioteki Zdjęć. Można skorzystać z filtrów artystycznych, komiksowych chmurek, kształtów lub emoji. Aplikacja ma dziesiątki ścieżek dźwiękowych do wyboru, które automatycznie dostosowują się do długości filmu.

Efektami naszej zabawy będzie się dało podzielić się z przyjaciółmi za pośrednictwem aplikacji Wiadomości lub na Instagramie, Facebooku i innych popularnych serwisach społecznościowych.
 
Clips będzie dostępny w App Store bezpłatnie z początkiem kwietnia  i będzie kompatybilny z urządzeniami wyposażonymi w iOS 10.3.
Więcej można zobaczyć na stronie aplikacji.
Źródło i zdjęcia

O autorze

Redakcja

Tworzymy dla Ciebie Mój Mac Magazyn. Pismo z informacjami o Apple i technologii. Opinie, recenzje i testy. Wszystko co chcesz wiedzieć o świecie nadgryzionych jabłek. Nie przeocz żadnego wydania.

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Mój Mac Magazyn

Zapisz się

i otrzymuj darmowy magazyn

Witaj w gronie czytelników. Dziękujemy!