^

[MWC17] Najlepszy telefon MWC 17

Bez wątpienia Mobile World Congress to jedno z największych wydarzeń w świecie technologii. Renoma tej konferencji to trzydzieści lat obecności na rynku. Ilość wystawców również wprawia w osłupienie. Ponad 2200 firm pojawiło się w tym roku w Barcelonie. To na MWC swoje premiery mają najbardziej porządane telefony na rynku. W tym roku LG pokazał swoją „G-Szóstkę”, a Huawei zaprezentował model P10.

Każda poważna impreza tego typu przydziela wyróżnienia. GLOMO Awards (Global Mobile Awards) to najważniejsze wyróżnienia konferencji MWC. Warto poznać co wyróżnione produkty bo w dużej mierze są one odbiciem tego co obecnie dzieje się na rynku urządzeń mobilnych.

Najlepszym Nowym Smartfonem MWC 2017 został Xperia XZ Premium. To co wyróżnia ten telefon tkwi w ekranie i kamerze urządzenia. Aparat wyposażono w 19 MP i ekran o jakości 4K HDR. Fani muzyki docenią również wsparcie dla technologi High-Resolution Audio. Telefon potrafi również obsłużyć rozgrywkę na Playstation 4. System to Android 7.1. Natomiast ciekawostką wydaje się obecność portu USB-C w tej słuchawce. Miałem przy okazji targów na szybko zobaczyć ten telefon w działaniu i nie ukrywam, że swoją konstrukcją i jakością wykonania zrobił na mnie bardzo dobre wrażenie. Wyróżnienie zatem wydaje się jak najbardziej zasłużone.

Pełną listę wyróżnionych produktów znaleźć można na stronie GLOMO Awards 2017.

Przemysław Marczyński

Współautor książki "macOS. Proste Poradniki" - www.prosteporadniki.pl. O technologii pisze od ponad 15 lat. Tworzył podcasty o Apple.
Komentarze (0)
L

0 komentarzy