Wybierz Strona

[MWC17] Najlepszy telefon MWC 17

[MWC17] Najlepszy telefon MWC 17

Bez wątpienia Mobile World Congress to jedno z największych wydarzeń w świecie technologii. Renoma tej konferencji to trzydzieści lat obecności na rynku. Ilość wystawców również wprawia w osłupienie. Ponad 2200 firm pojawiło się w tym roku w Barcelonie. To na MWC swoje premiery mają najbardziej porządane telefony na rynku. W tym roku LG pokazał swoją „G-Szóstkę”, a Huawei zaprezentował model P10.

Każda poważna impreza tego typu przydziela wyróżnienia. GLOMO Awards (Global Mobile Awards) to najważniejsze wyróżnienia konferencji MWC. Warto poznać co wyróżnione produkty bo w dużej mierze są one odbiciem tego co obecnie dzieje się na rynku urządzeń mobilnych.

Najlepszym Nowym Smartfonem MWC 2017 został Xperia XZ Premium. To co wyróżnia ten telefon tkwi w ekranie i kamerze urządzenia. Aparat wyposażono w 19 MP i ekran o jakości 4K HDR. Fani muzyki docenią również wsparcie dla technologi High-Resolution Audio. Telefon potrafi również obsłużyć rozgrywkę na Playstation 4. System to Android 7.1. Natomiast ciekawostką wydaje się obecność portu USB-C w tej słuchawce. Miałem przy okazji targów na szybko zobaczyć ten telefon w działaniu i nie ukrywam, że swoją konstrukcją i jakością wykonania zrobił na mnie bardzo dobre wrażenie. Wyróżnienie zatem wydaje się jak najbardziej zasłużone.

Pełną listę wyróżnionych produktów znaleźć można na stronie GLOMO Awards 2017.

O autorze

Przemysław Marczyński

Dziennikarz technologiczny. Redaktor naczelny miesięcznika Mój Mac Magazyn. Od przeszło 10 lat tworzy serwis internetowy www.mojmac.pl. Podcaster. Współautor książki "macOS Mojave. Proste Poradniki" - www.prosteporadniki.pl

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Mój Mac Magazyn

Zapisz się

i otrzymuj darmowy magazyn

Witaj w gronie czytelników. Dziękujemy!