^

[MWC17] Fritz! na MWC 17 w Barcelonie

Remek Rychlewski

2 marca 2017


W tym roku w podczas Mobile World Congress w Barcelonie firma AVM producent znanych Fritzboxów. Wystawiała się pod hasłem „Intelligent WiFi – Engineered in Berlin”. W przeciwieństwie do innych wystawców nie skupiali się na prezentacji nowych urządzeń a skoncentrowali się na oprogramowaniu. FRITZ!OS 6.80 został wprowadzony nieodpłatnie do aktualnej linii produktów jak również do starszych, często nawet aż 3 letnich modeli, których hardware na to pozwalał.


Nasze telefony są już od wielu lat inteligentne, powoli dołączają do nich nasze domy samochody a nawet całe miasta. Jeśli myślimy nad stroczeniem inteligentnego mieszkania musimy zacząć od podstaw czyli stworzyć bezpieczną i wydajną sieć bezprzewodową. Będzie nawet lepiej jeśli i ta będzie automatycznie dostosowywała się do naszych potrzeb. FRITZ!OS wprowadza zaawansowane rozwiązania Band Steering. Jest to technologia dzięki której urządzenia mogą same być przenoszone pomiędzy sieciami 2,4 i 5 Ghz tak aby najlepiej wykorzystać zalety każdej z nich. Jest to również sposób na to aby najbardziej aktywne urządzenia nie zakłócały się wzajemnie.

Na stoisku Fritz! nie zabrało oczywiście produktów do łączy DSL, kablowych, światłowodowych oraz LTE. Pokazywano również bardzo cenione przez użytkoników rozwiązania wzmacniaczy FRITZ!WLAN, rozwiązań FRITZ!Powerline oraz adaptery FRITZ!WLAN Sticks FRITZ!

Oczywiście wszystkim tym możemy zarządzać z poziomu naszego smartphone przy pomocy aplikacji MyFRITZ!

Komentarze (0)
L

0 komentarzy