Wybierz Strona

Czy będzie nowy Mac Pro?

Czy będzie nowy Mac Pro?

  • 1
  • 01.03.2017
Redakcja

Tim Cook podczas sesji pytań na walnym zgromadzeniu akcjonariuszy, które odbyło się w campusie Apple w Cupertino zapewnił inwestorów, że Apple nadal koncentruje się na swoich profesjonalnych klientach i ma zamiar „zrobić więcej w obszarze pro”.
Prezes Apple uspokaja tych, którzy obawiają się, że Apple porzucił swoje desktopowe komputery zwłaszcza Maca Pro, który nie został zaktualizowany od grudnia 2013 roku. Inne komputery „stacjonarne” również nie doczekały się odświeżenia. iMac, który i tak jest wyposażony w miarę aktualne komponenty był modernizowany w październiku 2015 roku, podczas gdy Mac Mini w październiku 2014 roku.
Co prawda nie wiadomo kiedy Mac Mini i Mac Pro doczekają się aktualizacji, jednak prawdopodobnie Apple planuje wprowadzić nowe komputery iMac w 2017 roku (być może już w marcu). Prawdopodobnie dostaną nowe porty USB-C i układy graficzne od AMD.
Źródło | Zdjęcie 

O autorze

Redakcja

Tworzymy dla Ciebie Mój Mac Magazyn. Pismo z informacjami o Apple i technologii. Opinie, recenzje i testy. Wszystko co chcesz wiedzieć o świecie nadgryzionych jabłek. Nie przeocz żadnego wydania.

Komentarz

  1. Prof3syonal

    Trochę niefajnie, ze nie mówią żadnych konkretów. Potencjalni konsumenci Mac Pro to, to nie nastolatkowie co się popłaczą jak nie dostaną pod choinkę ifona. Trzeba podjąć decyzje inwestycyjne i zdecydować o zakupie komputera na wiele lat w przód. Nie chciałbym w firmie windowsa, ale obecna cena Mac Pro, która praktycznie nie spadała przez ostatnie lata nie zachęca do kupna takiego komputera.

    Odpowiedz

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Mój Mac Magazyn

Zapisz się

i otrzymuj darmowy magazyn

Witaj w gronie czytelników. Dziękujemy!