^

[MWC17] MacPodcast – wydanie specjalne 1

Przemysław Marczyński

27 lutego 2017

Zgodnie z zapowiedzią rozpoczynamy dla Was relację audio dzień po dniu z wydarzeń jakie odbywają się na Mobile World Congress 2017. W tym czasie MacPodcast będzie pojawiał się częściej i w nieco innej formie. Pierwszy odcinek znajdziecie już w iTunes.
Na gorąco opowiadamy o wrażeniach z konferencji Samsunga i Nokia. O tym w którym kierunku zmierzają komputery oraz gdzie szuka pieniędzy Nokia – o tym rozmawiamy w pierwszym specjalnym wydaniu MacPodcastu.
Poniżej linki do poszczególnych źródeł i odtwarzacza:
MacPodcast w iTunes – posłuchaj
MacPodcast w SoundCloud – odwiedź stronę
Kanał RSS podcastu – link

Przemysław Marczyński

Współautor książki "macOS. Proste Poradniki" - www.prosteporadniki.pl. O technologii pisze od ponad 15 lat. Tworzył podcasty o Apple.
Komentarze (1)
L

1 komentarz

 1. Paweł Koszała

  Panowie,
  zaszło jakieś duże nieporozumienie. W 16 min, 22 sek pada stwierdzenie że Apple jako pierwszy zaczął promować Ipada Pro jako następny komputer, a następnie Microsoft wprowadził Surface’a i również promuje go jako komputer. Jest to bzdura, bo Surface Pro 3 zadebiutował na rynku w czerwcu 2014 roku i od początku jest przedstawiane jako urządzenie, które zastąpi laptopa. Ipad to nadal iOS, czyli do pełnoprawnego komputera jest mu daleko. A Samsung jest spóźniony o 3 lata 🙂
  To reklama z 2014 roku, czyli jakieś 1,5 roku przed Ipadem Pro.

  Użytkuję Surface Pro 3 od 2,5 roku, przesiadłem się z Macbooka Air. Tenże Surface przez ponad rok służył mi z powodzeniem jako główne narzędzie pracy (programowanie). Pełny system desktopowy (Windows/Linux) daje dużo większe możliwości niż iOS na przerośniętym Ipadzie 🙂
  Pozdrawiam