^

Nowe iPady mają się pojawić już w marcu

Redakcja

10 lutego 2017

Pogłoski wskazują, że Apple zaprezentuje już w marcu nowe modele iPadów. Ma to być zupełnie nowy 10,5-calowy model iPada Pro z węższymi ramkami ekranu oraz 9,7 i 12,9 calowe iPady Pro z szybszymi procesorami Apple A10X.
iPad Air 2, który miał swoją premierę z końcem 2014 roku także prawdopodobnie doczeka się aktualizacji i zostanie wyposażony wersję procesora pochodzącego z iPhone’a 6s. Nie wiadomo tylko czy model Mini doczeka się następcy. Jest niestety bardzo możliwe, że tak się jednak nie stanie. Jeśli to prawda może to być początkiem końca tego produktu.
Wszystko wskazuje, że stale spadające wyniki sprzedaży iPadów zmobilizowały Apple do działania. Dodatkowo źródła wskazują na ograniczone dostawy iPadów i wydłużenie okresu oczekiwania na tablety w sklepie internetowym firmy jako potwierdzenie tych plotek. Należy jednak pamiętać o tym, że Tim Cook wspominał w przeszłości o mogących wystąpić problemach z dostawcą tych urządzeń.
Choć słaba dostępność niekoniecznie może zwiastować nadejście nowych urządzeń, to mimo wszystko jest wielce prawdopodobne, że już niebawem może nas czekać kolejna prezentacja produktowa Apple. Oczywiście czekamy z niecierpliwością.
Źródło | Zdjęcie

Redakcja

Tworzymy dla Ciebie serwis Mój Mac. Strona z informacjami o Apple i technologii. Opinie, recenzje i testy. Wszystko, co chcesz wiedzieć o świecie nadgryzionych jabłek.
Komentarze (0)
L

0 komentarzy