Wybierz Strona

Aplikacje profesjonalne od Apple w niższych cenach dla uczniów

Aplikacje profesjonalne od Apple w niższych cenach dla uczniów

Kilka dni temu informowaliśmy o możliwości zakupu programów Final Cut Pro X i Logic Pro X dla sektora edukacji. W amerykańskim sklepie cena za ten zestaw z produktami uzupełniającymi (Motion, Compressor, MainStage) wynosiła niespełna 200 dolarów. Od dziś również sklepy w innych krajach w tym Polska udostępnia ten zestaw dla uczniów i nauczycieli. W cenie 999,00 zł osoby kwalifikujące się do kupna programów będą mogły zaopatrzyć się w profesjonalne narzędzia do obróbki wideo i muzyki. Normalna cena tych aplikacji (bez dodatków) wynosi około 2100 zł. Niewątpliwie jest to ciekawa propozycja dla wszystkich szukających narzędzi twórczych. Cieszy również fakt, że Apple chce wspierać środowiska edukacyjne i promuje swoje rozwiązania już na początku zdobywania wiedzy przez młodych ludzi. Po dokonaniu zakupu na wskazany adres e-mail zostaną przesłane kody uprawniające do pobrania wszystkich programów.
Pakiet aplikacji profesjonalnych dla sektora edukacji można kupić na tej stronie www.
Cena: 999,00 zł
Zakupów po cenach dla sektora edukacji mogą dokonywać studenci uczelni wyższych, osoby przyjęte na studia, ale niemające jeszcze statusu studenta, rodzice kupujący produkty dla studentów, pracownicy naukowo-dydaktyczni uczelni, nauczyciele kształcenia indywidualnego i pracownicy wszystkich typów szkół.

O autorze

Przemysław Marczyński

Dziennikarz technologiczny. Redaktor naczelny miesięcznika Mój Mac Magazyn. Od przeszło 10 lat tworzy serwis internetowy www.mojmac.pl. Podcaster. Współautor książki "macOS Mojave. Proste Poradniki" - www.prosteporadniki.pl

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Mój Mac Magazyn

Zapisz się

i otrzymuj darmowy magazyn

Witaj w gronie czytelników. Dziękujemy!