^

Aplikacje profesjonalne od Apple w niższych cenach dla uczniów

Przemysław Marczyński

10 lutego 2017

Kilka dni temu informowaliśmy o możliwości zakupu programów Final Cut Pro X i Logic Pro X dla sektora edukacji. W amerykańskim sklepie cena za ten zestaw z produktami uzupełniającymi (Motion, Compressor, MainStage) wynosiła niespełna 200 dolarów. Od dziś również sklepy w innych krajach w tym Polska udostępnia ten zestaw dla uczniów i nauczycieli. W cenie 999,00 zł osoby kwalifikujące się do kupna programów będą mogły zaopatrzyć się w profesjonalne narzędzia do obróbki wideo i muzyki. Normalna cena tych aplikacji (bez dodatków) wynosi około 2100 zł. Niewątpliwie jest to ciekawa propozycja dla wszystkich szukających narzędzi twórczych. Cieszy również fakt, że Apple chce wspierać środowiska edukacyjne i promuje swoje rozwiązania już na początku zdobywania wiedzy przez młodych ludzi. Po dokonaniu zakupu na wskazany adres e-mail zostaną przesłane kody uprawniające do pobrania wszystkich programów.
Pakiet aplikacji profesjonalnych dla sektora edukacji można kupić na tej stronie www.
Cena: 999,00 zł
Zakupów po cenach dla sektora edukacji mogą dokonywać studenci uczelni wyższych, osoby przyjęte na studia, ale niemające jeszcze statusu studenta, rodzice kupujący produkty dla studentów, pracownicy naukowo-dydaktyczni uczelni, nauczyciele kształcenia indywidualnego i pracownicy wszystkich typów szkół.

Przemysław Marczyński

Współautor książki "macOS. Proste Poradniki" - www.prosteporadniki.pl. O technologii pisze od ponad 15 lat. Tworzył podcasty o Apple.
Komentarze (0)
L

0 komentarzy