^

Office dostał wsparcie dla Touch Bar

Redakcja

9 lutego 2017

Użytkownicy Microsoft Office posiadający nowe Macbooki Pro wkrótce otrzymają oficjalne wsparcie dla Touch Bar. Dostaną je wszystkie programy pakietu dla Mac: Word, Excel, PowerPoint oraz Outlook. Aktualizacja Office jest już dostępna dla testerów z programu Insider a wkrótce trafi do wszystkich użytkowników.
Aplikacje otrzymają szybki dostęp do najpotrzebniejszych narzędzi. W przypadku Word będą to między innymi narzędzia do formatowania tekstu oraz popularny Focus Mode, który pozwala na wyłączenie interfejsu i skupienie się tylko na komponowanym tekście. Excel doda na pasku przydatne formuły a polecenia w Power Point pozwolą łatwo manipulować elementami graficznymi. Z kolei w Outlooku pasek dotykowy zapewni szybki dostęp do najczęściej używanych poleceń podczas pracy z e-mail, pozwoli zarządzać kalendarzem a nawet przyłączyć się do Skype.
Cieszymy się, że producenci oprogramowania widzą potencjał w Touch Bar. Choć zdania na jego temat są mocno podzielone, to zapewne z czasem stanie się  dla nas niezbędnym narzędziem i będziemy odruchowo szukać go na innych komputerach.

Źródło | Zdjęcie

Redakcja

Tworzymy dla Ciebie serwis Mój Mac. Strona z informacjami o Apple i technologii. Opinie, recenzje i testy. Wszystko, co chcesz wiedzieć o świecie nadgryzionych jabłek.
Komentarze (0)
L

0 komentarzy