Wybierz Strona

Office dostał wsparcie dla Touch Bar

Office dostał wsparcie dla Touch Bar

  • 0
  • 09.02.2017
Redakcja

Użytkownicy Microsoft Office posiadający nowe Macbooki Pro wkrótce otrzymają oficjalne wsparcie dla Touch Bar. Dostaną je wszystkie programy pakietu dla Mac: Word, Excel, PowerPoint oraz Outlook. Aktualizacja Office jest już dostępna dla testerów z programu Insider a wkrótce trafi do wszystkich użytkowników.
Aplikacje otrzymają szybki dostęp do najpotrzebniejszych narzędzi. W przypadku Word będą to między innymi narzędzia do formatowania tekstu oraz popularny Focus Mode, który pozwala na wyłączenie interfejsu i skupienie się tylko na komponowanym tekście. Excel doda na pasku przydatne formuły a polecenia w Power Point pozwolą łatwo manipulować elementami graficznymi. Z kolei w Outlooku pasek dotykowy zapewni szybki dostęp do najczęściej używanych poleceń podczas pracy z e-mail, pozwoli zarządzać kalendarzem a nawet przyłączyć się do Skype.
Cieszymy się, że producenci oprogramowania widzą potencjał w Touch Bar. Choć zdania na jego temat są mocno podzielone, to zapewne z czasem stanie się  dla nas niezbędnym narzędziem i będziemy odruchowo szukać go na innych komputerach.

Źródło | Zdjęcie

O autorze

Redakcja

Tworzymy dla Ciebie Mój Mac Magazyn. Pismo z informacjami o Apple i technologii. Opinie, recenzje i testy. Wszystko co chcesz wiedzieć o świecie nadgryzionych jabłek. Nie przeocz żadnego wydania.

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Mój Mac Magazyn

Zapisz się

i otrzymuj darmowy magazyn

Witaj w gronie czytelników. Dziękujemy!