^

Aktualizacja firmware Apple Airpods

Redakcja

1 lutego 2017

Apple zaktualizował firmware dla słuchawek AirPods z wersji 3.3.1 do 3.5.1. Aktualizacja przebiega automatycznie w trakcie ładowania i podłączenia słuchawek do urządzenia iOS. Aktualną wersję firmware można sprawdzić przez Ustawienia > Ogólne> To urządzenie> AirPods.
Nie podano do wiadomości co obejmuje aktualizacja do 3.5.1. Wiadomo jednak, że użytkownicy AirPods zgłaszali sporo błędów w ciągu ostatnich kilku tygodni, stąd nowa wersja oprogramowania może być odpowiedzią na te problemy.
Słuchawki AirPods są sprzedawane od grudnia ubiegłego roku i zbierają w większości pozytywne opinie od użytkowników chwalących ich bezproblemową łączność z urządzeniami iOS, a także jakość dźwięku. Od chwili rozpoczęcia sprzedaży AirPods są trudne do zdobycia zarówno online, jak i wśród resellerów. Na dzień dzisiejszy czas dostawy na stronie Apple to aż sześć tygodni.
Źródło | Zdjęcie

Redakcja

Tworzymy dla Ciebie serwis Mój Mac. Strona z informacjami o Apple i technologii. Opinie, recenzje i testy. Wszystko, co chcesz wiedzieć o świecie nadgryzionych jabłek.
Komentarze (1)
L

1 komentarz

  1. nightgoth

    Zamówiłem airpodsy pierwszego dnia dostępności niestety słuchawki dotarły do mnie dopiero 7stycznia. Uzywam je codziennie od tamtego dnia. Dźwięk jest dużo leprzy niż po kablu. Wygoda jest niesamowita, nic nie wisi, nie dynda, nie przeszkadza. Do odtwarzania muzyki idealne. Jedyne co to po odebraniu połączenia albo po jego wykonaniu po około 30 sek rozlonczalo słuchawki na około 1-2sek i ponownie łączyło. Nic z tym nie robiłem pomyślałem ze to problem softwerowy. Nie pomyliłem sie najnowsza Beta naprawiła wszystko nawet wolniej sie bateria wyczerpuje. Polecam bardzo dobry produkt. Ps. Z ucha do tej pory mi jeszcze nie wypadły, spadły mi 2 razy wkładając do etui.