^

Denon szykuje rewolucję muzyczną

Przemysław Marczyński

19 stycznia 2017

Zapowiedź nowego, tajemniczego produktu od firmy z ponad stuletnią tradycją, a taka firmą jest Denon to nie może być coś banalnego. Denon najwyraźniej planuje pomieszać szyki konkurencji tworząc coś na miarę oczekiwań wymagających wysokiej jakości urządzeń klientów, ale jednocześnie nie obarczając ich koniecznością grzebania w grubych tomiszczach instrukcji obsługi. W kategorii, w której przeważają duże urządzenia amplitunerów AV ma teraz być designersko i jeszcze wygodniej dla użytkownika – ale bez kompromisów jeśli chodzi o jakość i zgodność z najnowszymi standardami.
Producent ujawnił tylko filmową zajawkę, do obejrzenia której zapraszamy.

Z filmu możemy wnioskować, że nowe urządzenie będzie działać bez kabli. Jego gabaryty również zostaną zmniejszone. Osobiście w domu używam Systemy HEOS i mogę powiedzieć, że w dźwięku bezprzewodowym Denon potrafi dobrze wypełnić przestrzeń muzyką. Do tego wszystko obsługuję wygodnie z iPhone’a lub iPada. Co zatem skrywa się za nowym urządzeniem? Czekamy niecierpliwie na ujawnienie szczegółów technicznych i samego wyglądu urządzenia.

Witryna Denona – https://www.denon.pl/pl

Przemysław Marczyński

Współautor książki "macOS. Proste Poradniki" - www.prosteporadniki.pl. O technologii pisze od ponad 15 lat. Tworzył podcasty o Apple.
Komentarze (0)
L

0 komentarzy