^

Szczęśliwa siódemka, czyli LET SWIFT – iOS Developers Meet-up #7

Jaromir Kopp

17 stycznia 2017

LET SWIFT – iOS Developers Meet-up #7… jak ten czas leci! To już siódme spotkanie programistów i sympatyków programowania na platformy Apple w języku Swift, organizowane 19 stycznia 2016 (czwartek) we Wrocławiu przez Droids on Roids. Przypominam: wstęp jest WOLNY!

LET SWIFT – iOS Developers Meet-up #7 o 19.30 w Klubie Proza (wrocławski Rynek)

Tym razem spotkanie programistów rozpocznie się 30 minut później niż zwykle, bo o 19.30. Przewidziane dwie prelekcję powinny zająć około 2 godzin. Następnie planowane jest networkingowo-społecznościowe afterparty w Klubie Szklarnia.

Podczas wydarzenia zobaczymy dwie prezentacje:

Piotr Sochalewski: „How to stay happy and motivated as a developer?”

Nowy Rok to świetna okazja aby odmienić swoje życie. Bądź szczęśliwy. Brzmi banalnie, ale to przepis na sukces. W ciągu całego życia w miejscu pracy spędzamy około 10 lat. Niech będzie to dobry czas. Poznaj sposoby, by osiem godzin spędzanych każdego dnia w pracy było przyjemnością, a nie udręką.

Paweł Dudek: „Behavior Driven Development”

Budowanie aplikacji jest trudne. Utrzymanie i rozwój istniejących aplikacji tak, by wszystkie jej funkcje były sprawne jest jeszcze trudniejsze. W trakcie tej prezentacji poznacie jak behavior driven development może Wam pomóc przy budowaniu i utrzymaniu produktów bez wprowadzania bugów.

Zapraszam wszystkich na LET SWIFT – iOS Developers Meet-up #7 nawet jeżeli dopiero chcecie zacząć przygodę z programowaniem. Przypominam: 19 stycznia 2016 (czwartek), Klub Proza, Przejście Garncarskie 2, Rynek Wroclaw o 19.30! Udział jest darmowy, jedynie należy na profilu facebookowym wydarzenia zaznaczyć „Wezmę udział”.
Tak było na poprzednich spotkaniach:
LET SWIFT - iOS Developers Meet-up #7 7 LET SWIFT - iOS Developers Meet-up #7 7 LET SWIFT - iOS Developers Meet-up #7

Jaromir Kopp

Użytkownik komputerów Apple od 1991 roku. Dziennikarz technologiczny, programista i deweloper HomeKit. Propagator przyjaznej i dostępnej technologii. Lubi programować w Swift i czystym C. Tworzy rozwiązania FileMaker. Prowadzi zajęcia z IT i programowania dla dzieci oraz młodzieży, szkoli też seniorów. Współautor serii książek o macOS wydanych przez ProstePoradniki.pl. Projektuje, programuje oraz samodzielnie wykonuje prototypy urządzeń Smart Home. Jeździ rowerem.
Komentarze (0)
L

0 komentarzy