Wybierz Strona

Szczęśliwa siódemka, czyli LET SWIFT – iOS Developers Meet-up #7

Szczęśliwa siódemka, czyli LET SWIFT – iOS Developers Meet-up #7

  • 0
  • 17.01.2017
Jaromir Kopp

LET SWIFT – iOS Developers Meet-up #7… jak ten czas leci! To już siódme spotkanie programistów i sympatyków programowania na platformy Apple w języku Swift, organizowane 19 stycznia 2016 (czwartek) we Wrocławiu przez Droids on Roids. Przypominam: wstęp jest WOLNY!

LET SWIFT – iOS Developers Meet-up #7 o 19.30 w Klubie Proza (wrocławski Rynek)

Tym razem spotkanie programistów rozpocznie się 30 minut później niż zwykle, bo o 19.30. Przewidziane dwie prelekcję powinny zająć około 2 godzin. Następnie planowane jest networkingowo-społecznościowe afterparty w Klubie Szklarnia.

Podczas wydarzenia zobaczymy dwie prezentacje:

Piotr Sochalewski: „How to stay happy and motivated as a developer?”

Nowy Rok to świetna okazja aby odmienić swoje życie. Bądź szczęśliwy. Brzmi banalnie, ale to przepis na sukces. W ciągu całego życia w miejscu pracy spędzamy około 10 lat. Niech będzie to dobry czas. Poznaj sposoby, by osiem godzin spędzanych każdego dnia w pracy było przyjemnością, a nie udręką.

Paweł Dudek: „Behavior Driven Development”

Budowanie aplikacji jest trudne. Utrzymanie i rozwój istniejących aplikacji tak, by wszystkie jej funkcje były sprawne jest jeszcze trudniejsze. W trakcie tej prezentacji poznacie jak behavior driven development może Wam pomóc przy budowaniu i utrzymaniu produktów bez wprowadzania bugów.

Zapraszam wszystkich na LET SWIFT – iOS Developers Meet-up #7 nawet jeżeli dopiero chcecie zacząć przygodę z programowaniem. Przypominam: 19 stycznia 2016 (czwartek), Klub Proza, Przejście Garncarskie 2, Rynek Wroclaw o 19.30! Udział jest darmowy, jedynie należy na profilu facebookowym wydarzenia zaznaczyć „Wezmę udział”.
Tak było na poprzednich spotkaniach:
LET SWIFT - iOS Developers Meet-up #7 7 LET SWIFT - iOS Developers Meet-up #7 7 LET SWIFT - iOS Developers Meet-up #7

O autorze

Jaromir Kopp

Użytkownik komputerów Apple od 1991 roku. Dziennikarz technologiczny, programista i deweloper HomeKit. Propagator przyjaznej i dostępnej technologii, wyczulony na potrzeby osób niepełnosprawnych i starszych. Tworzy w języku Swift aplikacje na platformy macOS, iOS, tvOS oraz systemy bazodanowe FileMaker. Prowadzi zajęcia z programowania dla dzieci i młodzieży. Autor książki o serwerach NAS „Mój QNAP”. Projektuje, programuje oraz samodzielnie wykonuje prototypy urządzeń Smart Home. Jeździ rowerem.

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Mój Mac Magazyn

Zapisz się

i otrzymuj darmowy magazyn

Witaj w gronie czytelników. Dziękujemy!