^

Konkurs. Wygraj aplikację do prowadzenia firmy na macOS

Przemysław Marczyński

16 stycznia 2017

W Nowym Roku czas przenieść swój biznes na macOS. Do tej pory myślałeś zapewne, że prowadzenie księgowości, magazynu i bazy kontrahentów firmy jest trudne na Mac’u. Dziś chcemy dać Ci szansę wygrania aplikacji mpFirma Professional która ma wszystko czego potrzebujesz aby wygodnie zarządzać sprzedażą. Zacznij pracować na platformie którą lubisz i systemie operacyjnym któremu ufasz.

Firma Binsoft stworzyła kompletne narzędzie dla biznesu na macOS dzięki stworzeniu różnych modułów potrzebnych w każdym przedsiębiorstwie. mpFirma pozwala na wystawianie faktur vat, obsługę magazynu, monitorowanie zamówień, funkcję przygotowywania ofert i zarządzania klientami.

Więcej o programie mpFirma przeczytacie na stronie producenta – https://www.mpfirma.pl
 
Pytanie konkursowe
Do jakich programów księgowych mpFirma (na dzień dzisiejszy) posiada eksport danych?
Podpowiemy jedynie, że dzięki mpFirma możemy znacznie obniżyć koszty prowadzenia księgowości gdyż znika problem wpisywania dużej ilości dokumentów handlowych.
 
Termin nadsyłania odpowiedzi
Odpowiedzi prosimy przesyłać na adres konkurs@mojmac.pl do 23.02.2017.
Nagrodą w konkursie jest jedna licencja na program mpFirma Professional.
Uwaga! Do rozdania będziemy mieli jeszcze jedną licencję na program. Szczegóły w zbliżającym się odcinku MacPodcast’u.

Przemysław Marczyński

Współautor książki "macOS. Proste Poradniki" - www.prosteporadniki.pl. O technologii pisze od ponad 15 lat. Tworzył podcasty o Apple.
Komentarze (1)
L

1 komentarz

  1. pemmax

    Witajcie. Dziś ogłoszenie wyników konkursu z witryny. Licencja na mpFirma (mpfirma.pl) trafia do… Dominik de… – Gratuluję i skontaktuję się z Tobą e-mailowo.
    W czwartek publikujemy nowy odcinek MacPodcastu. Tam również ogłosimy zwycięzcę w losowaniu drugiej licencji na mpFirma.
    Dzięki za udział w zabawie.