^

Spokojnych Świąt!

Przemysław Marczyński

24 grudnia 2016

Na czas Bożego Narodzenia składamy Wam odrobiny wytchnienia od monitorów, klawiatur i telefonów. Spokojnego czasu wśród rodziny i przyjaciół. Abyście pod choinką znaleźli wymarzone prezenty, a każda chwila spędzona w gronie rodzinnym niech przynosi radość ze wspólnego świętowania Narodzin Jezusa.
Cieszymy się, że to już drugie Święta jakie możemy z Wami spędzić. Mamy nadzieję, że był on dla Was równie inspirujący jak dla całej redakcji Mój Mac Magazyn. Nie wyobrażamy sobie żeby 2017 pozwolił nam chociaż na chwilę zwolnić w dostarczaniu Wam ciekawych wydań magazynu. Przygotujcie się zatem na jeszcze lepsze treści i pomysły jakie spotkacie w kolejnych numerach pisma. Tak jak naszym planem jest coraz lepszy Mój Mac Magazyn tak Wam życzymy spełnienia wszystkich planów jakie stawiacie sobie na Nowy Rok. Cieszymy się, że po Mój Mac Magazyn sięga już niespełna 10 000 czytelników. Dla nas jest to ogromna radość na nadchodzący rok. Dziękujemy, że jesteście. Wszystkiego dobrego!

Przemysław Marczyński

Współautor książki "macOS. Proste Poradniki" - www.prosteporadniki.pl. O technologii pisze od ponad 15 lat. Tworzył podcasty o Apple.
Komentarze (0)
L

0 komentarzy