^

Wiadomość Dnia – AirPort najlepszy

Marek Szlachta

1 grudnia 2016

Według przeprowadzonego badania przez J.D. Power na 3037 klientach, którzy dokonali zakupu w ciągu ostatnich 12 miesięcy, routery Apple AirPort uznawane są za najlepsze w swojej kategorii. Rodzina AirPort Extreme uzyskała 876 punktów na 1000 możliwych. Pod uwagę branych było 10 różnych czynników takich jak np. zasięg Wi-Fi, cena, łatwość korzystania i konfiguracji, prędkość wysyłania/odbierania danych. Badanie ukazało również, że cena jest głównym czynnikiem przy wyborze marki routera a tuż za nią jest zasięg urządzenia, reputacja marki i łatwość obsługi. Apple nie ogłosiło tego oficjalnie, ale najprawdopodobniej nie ujrzymy już nowych routerów AirPort i nawet badania ukazujące, że użytkownicy są z nich zadowoleni tego nie zmienią.
 
A czy Wy jesteście zadowoleni ze swoich AirPort? Zakupilibyście je po raz drugi w ich ewentualnej nowej odsłonie?
 
Zachęcam do składania komentarzy.
19187-19264-2016_wireless_router_chart-inline-l
 
Źródło.
 

Komentarze (5)
L

5 komentarzy

 1. endru098

  mam i jestem zadowolony. Mam nadzieje ze dalej będą go rozwijali

  • Andrzej

   z ciekawości, czy odczuwasz różnicę (a jeśli tak to w czym) między AirPortem a innym ruterem?
   Bo rozważałem (rozważam) ale cena trochę odstaje, a argumenty o łatwości konfigurowania są dla mnie nieistotne (i tak ustawiam raz i będzie działać latami).
   Z góry dzięki 🙂

   • endru098

    Działa i nie sprawia problemów. Jak sie cos rozłączy reset poprzez odłączanie od prądu i działa znowu. Może inne są lepsze ale ten dla Ok 6 urządzeń daje radę. Poza tym ładnie wyglada. Ma to dla mnie znaczenie bi stoi na widoku.

 2. Rysiek

  U mnie działa rewelka nie zrywa połączeń prędzej miałem tp-link ten jest lepszy polecam