^

Uczymy fotografii mobilnej – nowy cykl Czynniki Pierwsze

Przemysław Marczyński

29 listopada 2016

Na łamach Mój Mac Magazyn ruszamy z nowym cyklem – Czynniki Pierwsze. Będziemy w ramach tego projektu pomagali Wam zdobywać wiedzę i umiejętności o tym ja robić najlepsze zdjęcia telefonem. Pomysł jest taki – przysyłacie nam swoje zdjęcie, a my przeanalizujemy je wyłapując błędy i sugerując co można zrobić lepiej. Będziemy się wspólnie uczyć jak robić lepsze zdjęcia.
 
Jeśli sięgniecie do poprzednich wydań Mój Mac Magazyn znajdziecie tam doskonały cykl o fotografii mobilnej Michała Koralewskiego (http://michalkoralewski.pl). Michał jest zdobywcą wielu prestiżowych nagród i wyróżnień między innymi Mobile Photography Awards (2012 i 2013 editions), zwyciężył także w konkursie IPPAwards 2015, otrzymując tytuł Fotografa Roku. Jego fotografia jest znana i rozpoznawalna na całym świecie. To właśnie on będzie dla Was analizował przesłane zdjęcia i na ich podstawie kreślił jak można osiągnąć jeszcze lepsze efekty, gdzie popełniliśmy błędy kompozycji lub z jakich narzędzi możemy skorzystać aby poprawić wygląd kadru.
 
Zapraszamy Was do udziału w naszym projekcie – Czynniki Pierwsze. Wybrane zdjęcia zostaną opisane w kolejnych wydaniach Mój Mac Magazyn.
schowek-3medium_large-2x-1443172133
Wymagania plików:
– prześlij jedno zdjęcie wykonane smartfonem
– format pliku jpg
– minimalna długość krótszego boku zdjęcia: 1200 pikseli
Jak przesłać zdjęcie do analizy?
– wyślij e-mail na adres czynnikipierwsze@mojmacmagazyn.pl i napisz tytuł zdjęcia
lub
– spakuj zdjęcie i plik tekstowy z danymi kontaktowymi i zostaw je pod tym adresem – https://www.dropbox.com/request/LbZqhn0gBYHYaeZ0Eh6W
Życzymy dobre zabawy w analizowaniu zdjęć i wielu cennych rad podczas tworzenia tego najlepszego ujęcia.

Przemysław Marczyński

Współautor książki "macOS. Proste Poradniki" - www.prosteporadniki.pl. O technologii pisze od ponad 15 lat. Tworzył podcasty o Apple.
Komentarze (0)
L

0 komentarzy