^

Promocyjna paczka programów od Parallels

Remek Rychlewski

24 listopada 2016

Firma Parallels jak co roku przygotowała dla użytkowników Mac smaczny kąsek w postaci paczki aplikacji. Czarny Piątek jest tradycyjną okazją do obniżek. Nie inaczej jest w tym roku. Klient ma do wyboru kilka opcji zakupu. Dla tych którzy nie posiadają jednej z dwóch wcześniejszych wersji tego programu:

♦ Parallels Desktop 12 for Mac (79,99 €) – Wersja ta jest dedykowana dla użytkowników domowych i uczniów. Nie jest w żaden sposób ograniczona czasowo.

♦ Parallels Desktop for Mac Pro Edition (99,99 €) – Licencja roczna dedykowana dla Developerów, testerów i zaawansowanych użytkowników.

♦ Parallels Desktop Business Edition (99,99 €) – Licencja roczna dedykowana dla zastosowań biznesowych.

Jeśli natomiast posiadasz wersję 10 lub 11 Parallels Desktop możesz wybrać tradycją licencję na Parallels Desktop 12 for Mac lub roczny abonament na Parallels Desktop for Mac Pro Edition oba w cenie 49,99.
Wszystkie powyższe warianty zawierają dodatkowe programy:
♦ 1Password Families (wart 59,88€) – roczna subskrypcja dla rodziny (do 5 osób) na genialny manager haseł. 1Password pamięta za ciebie wszystkie hasła i inne poufne informacje. Pozwala na to aby każde twoje hasło w internecie było unikalne. Jedyne co musisz zapamiętać to jedno hasło do samego programu. Licencja działa na wszystkich znaczących platformach desktopowych i mobilnych. Jestem jego wiernym użytkownikiem od ładnych kliku lat. Posiadam licencję rodzinną od pierwszej bety. Moim zdaniem dla samego 1Password warto zakupić tą paczkę.
♦ PDFpenPro 8 (wart 124,95€) – Kolejna aplikacja bez której nie wyobrażam sobie pracy na Mac. Pozwala edytować pliki PDF, zamazywać poufne informacje, dodawać podpisy, zmieniać tekst, dodawać obrazki, tworzyć interaktywne formularze i wiele innych. Dodatkowo zawiera moduł rozpoznawania tekstu OCR i pozwala na przeniesienie skanowanych dokumentów do Office Microsoftu.
♦ Kaspersky Internet Security for Mac (wart $39,99€) – Licencja roczna na jeden z bardziej skutecznych programów antywirusowych. Dla tych który już posiadają aktywną licencję działa jako przedłużenie.
♦ Pocket Premium (wart $44,99€) – licencja na rok. Jeden z bardziej popularnych serwisów Read It Later. Pozwala na dodawanie artykułów do specjalnej listy aby przeczytać je później.
♦ TextExpander (wart $49,92€) – Licencja roczna. Pozwala na szybsze pisanie tekstu poprzez osobistą bibliotekę skrótów i częstych literówek. Bardzo popularny wśród osób których praca wymaga powtarzania tych samych zwrotów. Działa na Mac, iOS, i Windows (beta). Pozwala przedłużyć istniejącą subskrypcję.
♦ Hotspot Shield Elite (wart 49,95€) – 2 lata subskrypcji na usługę VPN.
♦ Acronis Online Backup 500GB (wart 59,98€) – roczna subskrypcja na 500GB kopię zapasową w chmurze firmy Acronis.
W paczce zaprezentowanej przez Parallels znajduje się więcej licencji niż wersji tradycyjnych. Ale to chyba znak czasów. Nie mniej jednak wg. mnie jest to stanowczo najciekawsza promocja na oprogramowanie jaką widziałem tego roku.
Jeśli zainteresuje Cię ta promocja gorąco prośmy o skorzystanie z tego linku. Dla Ciebie będzie to taki sam wydatek a dodatkowo przekazujesz nam drobne wsparcie finansowe.
Jeśli z jakiegoś powodu nie chcesz tego robić możesz skorzystać z linku bezpośredniego.

Komentarze (2)
L

2 komentarze

  1. darekpoznan

    korzystając z Waszego linku nie widzę opcji wyboru upgrade Parallels Desktop 12 for Mac – brak tańszych wariantów

    • Remek Rychlewski

      Serdecznie dziękujemy za uwagę i chęć wsparcia finansowego naszych poczynań. Link juz naprawiony.