^

#35 – Apple Movies?

Kuba Baran

24 listopada 2016

Filmy w chmurze to ostatnia nowość, jaką uraczyło nasz kraj Apple. Miał to być jedynie krótko omówiony news, a zdominował wraz z pozostałymi wiadomościami cały odcinek. Z tego względu, tym razem bez tematu głównego, za to ze sporą ilością ulotnych myśli dotyczących najnowszych wydarzeń ze świata nadgryzionego jabłka.
Serdecznie zapraszamy do odsłuchu i wspierania naszego podkastu!
Poniżej linki do poszczególnych źródeł i odtwarzacza:
MacPodcast w iTunes – posłuchaj
MacPodcast w SoundCloud – odwiedź stronę
Kanał RSS podcastu – link
Odtwarzacz:

Komentarze (1)
L

1 komentarz

 1. Pawciu

  Jeżeli chodzi o zaproszenie do rozmowy gościa, który mógłby coś powiedzieć o prawach konsumenta, to myślę, że Kuba ma dobry pomysł.
  To prawda, że otrzymując nowy produkt, przysługuje nam nowa gwarancja, tu Przemek dał się trochę nabrać na 90 dniowy okres gwarancyjny od Apple.
  Reguluje to Kodeks Cywilny.
  Art. 581. (181) § 1. Jeżeli w wykonaniu swoich obowiązków gwarant dostarczył uprawnionemu z gwarancji zamiast rzeczy wadliwej rzecz wolną od wad albo dokonał istotnych napraw rzeczy objętej gwarancją, termin gwarancji biegnie na nowo od chwili dostarczenia rzeczy wolnej od wad lub zwrócenia rzeczy naprawionej. Jeżeli gwarant wymienił część rzeczy, przepis powyższy stosuje się odpowiednio do części wymienionej.
  § 2. W innych wypadkach termin gwarancji ulega przedłużeniu o czas, w ciągu którego wskutek wady rzeczy objętej gwarancją uprawniony z gwarancji nie mógł z niej korzystać.