^

LET SWIFT – iOS Developers Meet-up #5, znów zapraszamy do Wrocławia!

Jaromir Kopp

16 listopada 2016

LET SWIFT – iOS Developers Meet-up staje się cytując z klasyka polskiej komedii „świecką tradycją”. Po raz piąty zapraszamy programistów na platformy Apple (iOS, macOS, tvOS, watchOS) oraz sympatyków języka Swift do Wrocławia, a dokładnie w samo jego centrum, czyli Przejście Garncarskie w Rynku.

LET SWIFT – iOS Developers Meet-up #5

odbędzie się 17 listopada 2016 (19.00) jak zwykle w klubie Proza.
Ja już wiem, że warto przyjść (byłem na 3 spotkaniach), a Wy możecie się o tym przekonać już w czwartek o 19.00. Cytuję komunikat organizatorów:

Podczas wydarzenia usłyszymy 3 prezentacje:
1. Adrian Kashivskyy (Warszawa): Don’t write tests… Generate them!
2. Marcin Jackowski (Wrocław): Smooth as f…!
3. Piotr Sochalewski (Wrocław): Swift: Pedal to the metal

Wszystkie 3 prezentacje powinny zająć około 2 godzin, a zaraz po nich rozpocznie się networkingowo-społecznościowe afterparty!

Aby wziąć udział (za darmo) wystarczy zgłosić się w wydarzeniu na Facebooku: LET SWIFT – iOS Developers Meet-up #5
Spotkanie organizuje wrocławski Droids on Roids.
LET SWIFT - iOS Developers Meet-up

Jaromir Kopp

Użytkownik komputerów Apple od 1991 roku. Dziennikarz technologiczny, programista i deweloper HomeKit. Propagator przyjaznej i dostępnej technologii. Lubi programować w Swift i czystym C. Tworzy rozwiązania FileMaker. Prowadzi zajęcia z IT i programowania dla dzieci oraz młodzieży, szkoli też seniorów. Współautor serii książek o macOS wydanych przez ProstePoradniki.pl. Projektuje, programuje oraz samodzielnie wykonuje prototypy urządzeń Smart Home. Jeździ rowerem.
Komentarze (0)
L

0 komentarzy