^

Innowatorzy – wygraj nową książkę Waltera Isaacson'a

Przemysław Marczyński

8 listopada 2016

Jutro premierę ma książka „Innowatorzy”. U nas będziecie mogli wygrać jeden egzemplarz tej fantastycznej opowieści. Autora nie trzeba nikomu przedstawiać. Walter Isaacson jest napisał biografię Steve’a Jobsa współzałożyciela firmy Apple. Tym razem Isaacson poruszy temat znacznie szerszy niż firma z Cupertino. W „Innowatorach” dotykamy historii zdarzeń i poznajemy ludzi którzy zmieniali świat. Od maszyny różnicowej, po pierwsze komputery, internet. Jeśli chcesz lepiej zrozumieć świat technologii to musisz przeczytać Innowatorów. Zwyczajnie musisz.
Jak wygrać?
Tak bardzo lubimy naszych Czytelników, że to specjalnie dla nich przygotowujemy konkursy. Dlatego powinieneś dołączyć do naszego newslettera i obok takich niespodzianek jak ta będziesz otrzymywał kolejne wydania Mój Mac Magazyn prosto na skrzynkę e-mail.

Książka jest tak ciekawa, że nie oddamy jej bez „walki” 😉 Z adresu jaki znajduje się w naszym newsletterze napisz e-maila na redakcja@mojmac.pl i powiedz nam – Co było najważniejszym wydarzeniem w świecie technologii w mijającym roku. Najciekawsza odpowiedź wygra książkę!
Do kiedy?
Na wasze e-maile czekamy do 15.11.2016. Nagrodę wyślemy (tylko na terenie Polski) tak szybko abyś mógł zacząć czytać jeszcze przed weekendem.
Poniżej nasze szybkie wrażenia z lektury Innowatorów.

Przemysław Marczyński

Współautor książki "macOS. Proste Poradniki" - www.prosteporadniki.pl. O technologii pisze od ponad 15 lat. Tworzył podcasty o Apple.
Komentarze (0)
L

0 komentarzy