^

Warsztaty Fotografii Mobilnej

Przemysław Marczyński

3 października 2016
Już w najbliższą sobotę i niedzielę odbędą się w Gdańsku wyjątkowe warsztaty fotografii mobilnej, które poprowadzą dwaj znani Instagramerzy: Thomas Kakareko z Berlina oraz Michał Koralewski z Poznania. Pod ich czujnym okiem Uczestnicy będą doskonalić swoje umiejętności w zakresie fotografii mobilnej, eksplorując ulice Gdańska. Warsztaty przeznaczone są dla wszystkich pasjonatów i fotografów mobilnych, zarówno tych bardziej doświadczonych, jak i tych, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z urządzeniem mobilnym jako aparatem. Prowadzący podzielą się doświadczeniem, zdradzając tajniki swojej pracy, począwszy od informacji technicznych na temat wykorzystania urządzenia mobilnego, zasad kompozycji, poszukiwania tematu,  a skończywszy na praktycznej edycji wybranych zdjęć.

Organizatorem warsztatów jest ogólnopolska Grupa Entuzjastów Fotografii Mobilnej „Mobilni”. Gospodarzem warsztatów będzie nietuzinkowy, minimalistyczny i elegancki hotel PURO Gdańsk, należący do sieci PURO Hotels. Partnerami wydarzenia są: Mój Mac Magazyn, agencja marketingowa VISUMATE, magazyn SHOOTERPERSONAL-PR i Fotokomórkomania.
Zapisy na warsztaty trwają do piątku 07.10.2016 roku, a szczegóły dotyczące przesyłania zgłoszeń znajdziecie na stronie Grupy Mobilni: http://grupamobilni.pl/2016/09/warsztaty-fotografii-mobilnej-gdansk-zapisy/

Przemysław Marczyński

Współautor książki "macOS. Proste Poradniki" - www.prosteporadniki.pl. O technologii pisze od ponad 15 lat. Tworzył podcasty o Apple.
Komentarze (0)
L

0 komentarzy