^

Netflix po polsku

Przemysław Marczyński

20 września 2016

Można powiedzieć, że dziś Netflix wszedł do polski. Chociaż usługa jest dostępna w naszym kraju od kilku miesięcy to nikt chyba nie miał wątpliwości, że były to bardziej testy niż faktyczna próba podboju serc polskich telewidzów. Od dziś Neftlix nie ma się już czego wstydzić i można dumnie powiedzieć o Netflix Polska.
Informacje o rachunkach w polskich złotych jakie zaczęli otrzymywać polscy użytkownicy tej usługi był tylko początkiem zmian. Nareszcie możemy cieszyć się niemal wszystkimi aspektami jakie niesie ze sobą ten serwis. Po pierwsze pojawia się polski język. Zarówno interfejs jak także aplikacja usługi zostały już przetłumaczone. Na okładkach filmów pojawiają się polskie tytuły.
cenynetflix
Narzekaliśmy swojego czasu na dostęp polskich wersji językowych. Nie jest idealnie ale mogę stwierdzić, że jest dobrze i widać, że tłumaczenia idą pełną parą. Dostępność polskich filmów możecie sprawdzić tutaj:
Polskie napisu – https://www.netflix.com/browse/subtitle/pl
Polski lektor – https://www.netflix.com/browse/audio/pl
netflixpl2
Do tego dochodzi obsługa na socjal mediach. Zarówno Twitter jak i Facebook mają już polskie odpowiedniki. Również zwiastuny nowych filmów i seriali możemy obserwować na polskim kanale YouTube.
netflixfacebook
Neftlix to dla mnie najlepsza rzecz jaka przytrafiła się w czasie bumu rozrywkowego. Wygodny sposób zarządzania subskrypcją – w każdej chwili mogę zrezygnować (brak abonamentu). Dostęp do seriali jakich dotąd nie znałem lub szukałem na zagranicznych serwisach. I co najważniejsze oglądam kiedy chcę.
netflixiospl
Polecam sprawdzić jak działa Netflix. Na ocenę serwisu macie 30 dni. Przez ten okres Netflix nie weźmie od Was ani grosza, a Wy będziecie mogli iść na chorobowe i oglądać wszystko co tylko jest w ich ofercie.
Jeśli chcecie zmienić interfejs na polski wystarczy wejść w Twoje konto (prawy górny róg ekranu – tam gdzie Twoje imię) i wybrać Język z sekcji Mój profil.
Witryna Netflix – http://netflix.pl
Facebook – https://www.facebook.com/netflixpolska/
Twitter – https://twitter.com/NetflixPL
YouTube – https://www.youtube.com/channel/UCwAiG5lj7w24SbgPy6eiYvg
Aplikacja na iOS – https://itunes.apple.com/pl/app/netflix/id363590051?l=pl&mt=8

Przemysław Marczyński

Współautor książki "macOS. Proste Poradniki" - www.prosteporadniki.pl. O technologii pisze od ponad 15 lat. Tworzył podcasty o Apple.
Komentarze (0)
L

0 komentarzy