^

Jako pierwsi rozkładamy iPhone'a 7 na części

Przemysław Marczyński

17 września 2016

Mamy dla naszych czytelników prawdziwą niespodziankę. Zapewne widzieliście już w wielu miejscach zdjęcia nowego iPhone’a 7. Specjalnie dla naszych czytelników serwis iNaprawy pokazał jego wnętrze.
To już kolejny raz jak kielecki serwis iNaprawy jako pierwszy w Polsce rozbiera nowego iPhone’a na części. Światowa premiera iPhone’a 7 oraz iPhone’a 7 Plus już za nami. W oficjalnej polskiej dystrybucji telefony pokażą się dopiero 23 września. To już za tydzień. Jednak tydzień oczekiwania to zdecydowanie za długo dla kieleckiego serwisu iNaprawy, który postanowił wybrać się do Apple Store w Berlinie po nowy telefon z logiem Apple.
inaprawy-iphone7-13
Zaraz po powrocie do Kielc, ekipa iNaprawy zaczęła realizować prawdziwy cel swojej wycieczki. Jako pierwsi w Polsce, całkowicie rozebrali nowego iPhone’a 7, a co najważniejsze, przygotowali małą relację specjalnie dla Mój Mac Magazyn.
inaprawy-iphone7-08
inaprawy-iphone7-09
inaprawy-iphone7-14
Szczegółowy opis i więcej zdjęć z rozkładania iPhone’a 7 na części znajdziecie na stronie iNaprawy – http://inaprawy.pl/iPhone7/

Przemysław Marczyński

Współautor książki "macOS. Proste Poradniki" - www.prosteporadniki.pl. O technologii pisze od ponad 15 lat. Tworzył podcasty o Apple.
Komentarze (4)
L

4 komentarze

 1. narkoman

  Żadnego komentarza tylko kilka zdjęć… wow, iFixIt zamiótł 😉

 2. Marcin Szwabiński

  Ifixit? Jacyś Polacy z Bydgoszczy Mobidoktor.pl byli pierwsi. Widzialem filmik na yt w sobotę jakoś o 7 rano więc pewnie nockę robili.

  • rotten

   akurat mobidoktor czy tam GSMdoktor to badziewna firma. sporo o nich negatywnych opinii. takie janusze byznesu co to ludzi na allegro w konia robią. warto poczytać 😉

 3. karolupl

  Tu może było bez filmiku ale pierwsza była załoga z iNaprawy, bo pełną relację foto z rozbiórki na ich stronie i fb umieścili nie w sobotę rano, tylko chwile po północy z piątku na sobotę 🙂