^

Słuchawki na Lightning – to już pewne

Przemysław Marczyński

6 września 2016

Dotarliśmy do informacji które ujawniają nowe słuchawki jednego z czołowych producentów elektroniki użytkowej – firmy PQI. Wewnętrzne materiały korporacji przedstawiają produkty o nazwie i-Audio. Materiały jakie dziś Wam udostęĻniamy miały być opublikowane na targach Computex. Na potwierdzenie ich autentyczności widać oznaczenia firmowe mówiące o poufnym charakterze zamieszczonych na zdjęciu treści.
pqi_lightning_mmm
Najważniejszą informacją jest potwierdzenie faktu, że przedstawione słuchawki działają na złączu Lightning. Mają one posiadać wszystkie właściwości portu „mini jack” pozwalając na kontrolę odtwarzania muzyki oraz prowadzenie rozmów.
Dotarliśmy również do materiałów promocyjnych folii ochronnych firmy Just Mobile. Na zdjęciu dostrzec można product TENC na nowym iPhonie 7. Nie widać na nim złącza „mini jack”. Potwierdzają się również plotki, że nowy iPhone nie zmieni swojego wyglądu.
tenc_iphone7
Nasze źródła pracujące przy firmie Foxconn potwierdza również, że na rynek trafi przejściówka ze zwykłego portu „jack” na Lightning. Dzięki temu użytkownicy tradycyjnych słuchawek będą mogli bez przeszkód pracować z nowym telefonem Apple.
Premiera iPhone’a 7 już w środę. Możemy być pewni, że wielu producentów natychmiast po premierze zaoferuje nowe słuchawki obsługujące jedyne złącze jakie będzie dostępne w nowym telefonie od Apple.

Przemysław Marczyński

Współautor książki "macOS. Proste Poradniki" - www.prosteporadniki.pl. O technologii pisze od ponad 15 lat. Tworzył podcasty o Apple.
Komentarze (0)
L

0 komentarzy