^

Philips i zdrowie

Redakcja

4 sierpnia 2016

Ponieważ temat Zdrowia jest zawsze na topie postanowiłem zagadnąć Was „w temacie” Philips i zdrowie. Powód jest konkretny – pojawił się nowy zegarek od tego producenta. Philips już od jakiegoś czasu ma w ofercie termometr, ciśnieniomierz i wagę – wszystko sprytne. Przyznam, że uzbierał się fajny komplecik. Łącznie za trochę ponad 500$ plus podatek można stać się właścicielem instrumentów „domowego internisty”. Do tego sprytna aplikacja dla iOS zbierająca dane w jeden czytelny pakiet informacji i możemy jeszcze mocniej zadbać o własne i domowników zdrowie.

Zrzut ekranu 2016-08-01 o 20.36.08 Zrzut ekranu 2016-08-01 o 20.36.37

Wprawdzie to zegarek przyciągnął moją uwagę, ale jest poza kręgiem moich zainteresowań (gdyż mam WATCH), ale termometr, waga i ciśnieniomierz tak renomowanego producenta chętnie bym przetestował i sprawdził ich realne możliwości. Szczerze się zastanawiam czy nie nabyć takiego domowego zestawu. Przecież…

O zdrowie trzeba dbać.

Zdrowie trzeba kontrolować. Zdrowie to najważniejsza rzecz w naszym życiu. Mówi się, że jak jest zdrowie to wszystko inne też będzie. Te urządzenia świetnie się wpisują w profilaktykę, która ma olbrzymie znaczenie we wczesnym wykrywaniu stanów chorobowych. Pomaga utrzymać w ryzach nasz apetyt, dopinguje do aktywności niezbędnej dla naszego ciała. Znaczy się, warto mieć takie gadżety w swoim domu.

Zrzut ekranu 2016-08-03 o 20.53.15 Zrzut ekranu 2016-08-03 o 20.53.30

Źródło: Philips

Redakcja

Tworzymy dla Ciebie serwis Mój Mac. Strona z informacjami o Apple i technologii. Opinie, recenzje i testy. Wszystko, co chcesz wiedzieć o świecie nadgryzionych jabłek.
Komentarze (0)
L

0 komentarzy