^

Wakacyjne szkiełko

Redakcja

19 czerwca 2016

Gdy przeglądałem internety wpadłem przypadkiem na fajne „wakacyjne szkiełko” dla iPhone 6/6s i Plusa. Po jego założeniu na obiektyw dostajemy bardzo przyjemną, szeroką ogniskową, która jest ekwiwalentem 18 mm dla formatu FF (fullframe).

Ogniskowa robi różnicę!

W tym przypadku do wakacyjnych zdjęć egzotycznych widoków, fotografii wnętrz zabytkowych obiektów, czy imprezkowych fot w kolorowej dyskotece nadaje się wyśmienicie. Mamy zatem całkiem sporo zastosowań jak na wakacyjny wypad, a jednocześnie nie będzie bardzo przeszkadzać w bagażu podróżnym.

Jakość jest gwarantowana przez jedną z najlepszych firm optycznych na świecie.

Może ktoś narzekać, że do klasycznego portretu się nie nada, ale na wakacjach mamy raczej inne priorytety. No i zawsze pozostaje możliwość łamania zasad i robienie „zakręconych” wakacyjnych selfiaków. Oczywiście można szkiełko zdjąć i na powrót cieszyć się oryginalną ogniskową w telefonie (ekwiwalent 29 mm dla FF). Dodatkowym atutem jest uchwyt ze śrubą montażową do statywów. Tylko kupować.

Jest niestety problem logistyczny.

Szkło nie jest dostępne w PL Apple Store. Pozostaje nam szukać uprzejmych znajomych, którzy zakupią takowe w US Apple Store i podeślą nam przed wakacyjnym wyjazdem.

Jak donosi czytelnik problem logistyczny nieistnieje. Szkło jest dostępne także w kraju nad Wisłą. Czas dostawy 1 dzień! Dziękuję za czujność Maciejowi Czechowskiemu.

Zrzut ekranu 2016-06-19 o 12.40.11

Więcej szczegółów znajdziecie na Exolens i w Apple Store

Redakcja

Tworzymy dla Ciebie serwis Mój Mac. Strona z informacjami o Apple i technologii. Opinie, recenzje i testy. Wszystko, co chcesz wiedzieć o świecie nadgryzionych jabłek.
Komentarze (2)
L