Select Page

Promocja dla czytelników – aplikacje MacPaw

Promocja dla czytelników – aplikacje MacPaw

Nowy numer Mój Mac Magazyn pojawi się za chwilę w Waszych skrzynkach e-mail. Kontynuujemy również ogromne podziękowanie za zaufanie jakim nas obdarzyliście dołączając do grona czytelników – dopisując się do newslettera. Obecnie jest nas juz ponad 7000 co dla nas jest ogromną radością i motywacją do dalszych działań. Wasza obecność w naszym newseterze jest jedyną wymierną forma skalkulowania ilości czytelników, a zatem możliwość rozwoju magazynu. W ramach podziękowania, a tym samym „Promocji dla stałych czytelników” mamy dla Was wyjątkowy rabat.
Razem z firmą MacPaw przygotowaliśmy 30% upust na wszystkie aplikacje dostępne w internetowym sklepie. Nie ukrywam, że aplikacje od „Wielkiej stopy” zawsze wzbudzały moje ogromne zainteresowanie. Dbałość o praktycznie każdy szczegół graficzny i pomysły działania programów stawiają je w ścisłej czołówce aplikacji dla OS X.
Używając poniższego linku będziecie mogli nabyć w niższej cenie takie programy jak CleanMyMac 3, Gemini 2 czy Hider 2. Programy służą do utrzymania porządku na Waszych komputerach i pomogą zaoszczędzić sporo miejsca na dysku twardym.
cleanmymac_MMM
Dołączając do listy czytelników macie również pewność, że nie pominiecie żadnego wydania Mój Mac Magazyn i otrzymacie swój numer jako pierwsi. Najnowszy numer magazynu pojawi się już w tym tygodniu.


Ten link przeniesie Cię do sklepu MacPaw gdzie otrzymasz rabat -30% na wszystkie aplikacje tej firmy – kliknij

Promocja trwa do 20.06.2016.


O autorze

Przemysław Marczyński

Dziennikarz technologiczny. Redaktor naczelny miesięcznika Mój Mac Magazyn. Od przeszło 10 lat tworzy serwis internetowy www.mojmac.pl. Podcaster. Współautor książki "macOS Mojave. Proste Poradniki" - www.prosteporadniki.pl

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Poradnik do macOS

Zapisz się

i otrzymuj darmowy magazyn

Witaj w gronie czytelników. Dziękujemy!