Nowy numer Mój Mac Magazyn pojawi się za chwilę w Waszych skrzynkach e-mail. Kontynuujemy również ogromne podziękowanie za zaufanie jakim nas obdarzyliście dołączając do grona czytelników – dopisując się do newslettera. Obecnie jest nas juz ponad 7000 co dla nas jest ogromną radością i motywacją do dalszych działań. Wasza obecność w naszym newseterze jest jedyną wymierną forma skalkulowania ilości czytelników, a zatem możliwość rozwoju magazynu. W ramach podziękowania, a tym samym „Promocji dla stałych czytelników” mamy dla Was wyjątkowy rabat.

Razem z firmą MacPaw przygotowaliśmy 30% upust na wszystkie aplikacje dostępne w internetowym sklepie. Nie ukrywam, że aplikacje od „Wielkiej stopy” zawsze wzbudzały moje ogromne zainteresowanie. Dbałość o praktycznie każdy szczegół graficzny i pomysły działania programów stawiają je w ścisłej czołówce aplikacji dla OS X.

Używając poniższego linku będziecie mogli nabyć w niższej cenie takie programy jak CleanMyMac 3, Gemini 2 czy Hider 2. Programy służą do utrzymania porządku na Waszych komputerach i pomogą zaoszczędzić sporo miejsca na dysku twardym.

cleanmymac_MMM

Dołączając do listy czytelników macie również pewność, że nie pominiecie żadnego wydania Mój Mac Magazyn i otrzymacie swój numer jako pierwsi. Najnowszy numer magazynu pojawi się już w tym tygodniu.

Może Cię zainteresować: