^

iOS 9.3.2. dla iPada Pro

Przemysław Marczyński

3 czerwca 2016

O błędzie 56 było głośno przy premierze iOS 9.3.2. Użytkownicy iPadów Pro z ekranem 9,7″ po aktualizacji dostali w prezencie od Apple wyrafinowaną podkładkę pod talerz.Po dłuższej chwili aktualizacja zniknęła z iPadów Pro i do dzisiaj nie można było jej pobrać. Widać problem nie był marginalny jak wstępnie informowało Apple. Prace nad przywróceniem sprawnego iPada trwały prawie 20 dni. Uruchamiając Ustawienia / Ogólne / Uaktualnienia użytkownicy małych iPadów Pro będą mogli skorzystać z nowości jakie niesie ze sobą najnowsza wersja systemu.
Co ciekawe, Apple opublikowało również instrukcję jak naprawić iPada w chwili występowania „błędu 56” – https://support.apple.com/en-us/HT205399
bladios
Informacja ta pojawiła się dopiero wczoraj co jest komiczne patrząc na czas jaki był potrzebny do napisania tej ważnej informacji na oficjalnej stronie wsparcia technicznego. Użytkownicy ze swoimi „martwymi” iPadami musieli długo czekać na pomoc ze strony producenta.
 

Przemysław Marczyński

Współautor książki "macOS. Proste Poradniki" - www.prosteporadniki.pl. O technologii pisze od ponad 15 lat. Tworzył podcasty o Apple.
Komentarze (0)
L

0 komentarzy