^

TuneRelay – przekaźnik AirPlay audio dla Windows

Marek Telecki

21 maja 2016

W marcowym numerze Mój Mac Magazynu, w tekście poświęconym multiroom audio wspomniałem o dwóch aplikacjach: TuneBlade oraz TuneAero. Saurabh Bhateja (BreakfreeAudio) nie spoczął na laurach i do swojego portfolio dodał niedawno kolejny produkt – TuneRelay.
Zadaniem tej drobna aplikacji, dostępnej niestety wyłącznie na platformę Windows (10/8.1/8/7/Vista), jest odebranie strumienia audio AirPlay z dowolnego nadajnika, którym może być np. iPhone, iPad, Apple TV, Mac, oraz przekierowanie dźwięku do wielu odbiorników AirPlay jednocześnie. Bez utraty jakości oraz problemów z synchronizacją.
TuneRelay nie wprowadza żadnych opóźnień, transmisja odbywa się bez jakiejkolwiek dodatkowej kompresji. Aplikacja pozwala również kontrolować poziom głośności każdego odbiornika i posiada wsparcie dla zdalnego pilota dostępnego na iOS.
TuneRelay kosztuje €8,99. Bez klucza licencyjnego transmisja jest przerywana po 10 minutach – co powinno wytarczyć Wam do przetestowania programu i podjęcia ewentualnej decyzji o jego zakupie.

Komentarze (0)
L

0 komentarzy