^

#14 – Z Windowsa na Maca

Kuba Baran

19 maja 2016

Plotki na temat kolejnego iPhone będą pojawiać się coraz częściej i zawsze stanowią doskonałą okazję do dyskusji w kwestii przyszłości telefonu z Cupertino. Nie bez znaczenia są również zmiany w kwestii czasu akceptacji aplikacji w App Store. To doskonała wiadomość nie tylko dla deweloperów. Korzyści z tej zmiany powinniśmy odczuć wszyscy.
Temat główny o tyle ciekawy, że wzbudzający wiele emocji. Przesiadka z Windowsa na Maca, to dla wielu osób zmiana która wywołuje ciarki na plecach. Wokół takiego kroku krąży sporo mitów i wątpliwości. Postanowiliśmy, w nawiązaniu do nowego numeru naszego magazynu, nakreślić wstęp do tej tematyki.
Aplikacją tygodnia został TweetbotiOS | OS X

Serdecznie zapraszamy do odsłuchu i wspierania naszego podkastu!

Poniżej linki do poszczególnych źródeł i odtwarzacza:
MacPodcast w iTunes – posłuchaj
MacPodcast w SoundCloud – odwiedź stronę
Kanał RSS podcastu – link
Odtwarzacz:

Komentarze (1)
L

1 komentarz

  1. Grzegorz Okaz

    To ja może podpowiem swoją teorię na temat przyspieszenia weryfikacji. Obstawiam, że dorobili się wreszcie narzędzi do automatyzacji testów. Mają swój język, swoje API, wystandaryzowany interfejs – aż się prosi o automaty do testowania. Może też jakieś analizy neuronowe, same przygotowujące scenariusze testowe. Obserwuję silny trend wokół siebie w tych tematach i to w Polsce. Dzięki temu, jeden pracownik dziennie może obrobić np 10 aktualizacji a nie jedną. Ale to tylko teoria.