^

Zapraszamy na Polcaster 2016

Przemysław Marczyński

21 kwietnia 2016

Już 30. kwietnia odbędzie się wyjątkowe spotkanie dla podcasterów oraz osób lubiących tą formę przekazu w sieci. Rusza bowiem konferencja Polcaster której Mój Mac Magazyn jest patronem medialnym. Koszt uczestnictwa – 0 złotych, wymagana jest tylko rejestracja.
A dziać się bedzie dużo ciekawych rzeczy. Po pierwsze spotkacie świetnych ludzi którzy niezłomnie mówią do Was z fal internetu. Będą panele dyskusyjne o marce podcastów. Znajdziecie tu informację o tym jakich narzędzi używać do nagrywania audycji. Nie zabraknie również warsztatów które pozwolą na spróbowanie własnych sił w roli podcastera. Będzie również szansa spotkać się z nami i porozmawiać o MacPodcaście oraz magazynie. Czau na rozmowy będzie dużo zarezerwujcie sobie zatem cały dzień.
Do zobaczenia zatem w sobotę 30. kwietnia. Startujemy już od 8:30 z rejestracją i gwarantujemy, że nie będziecie się nudzić.
Miejsce: Google Campus Warsaw
Data: 30.04.2016
Rejestracja: http://2016.polcaster.pl/#zapisz

Przemysław Marczyński

Współautor książki "macOS. Proste Poradniki" - www.prosteporadniki.pl. O technologii pisze od ponad 15 lat. Tworzył podcasty o Apple.
Komentarze (0)
L

0 komentarzy