^

CYFERKI – nowy podcast o Apple i nie tylko

Adam (Lokin) Milk

10 kwietnia 2016

Nasi redaktorzy nie lubią się nudzić i jakiś czas temu postanowili zagospodarować nieprzespane noce i wolne chwile przy kawie, także w (przepraszam, że się wyrażę) publicznych kawiarniach. Na co? Na nagrywanie w formie podcastu monologów, wywiadów i akademickich dysput o świecie Apple.
Nie ograniczają się wyłącznie do nowości. Starają się także wskrzeszać stare urządzenia na posługi iSprzętów, tudzież omawiać tematy, które ogólnie można nazwać jako „około cyfrowe”. Stąd też nazwa podcastu:
CYFERKI.
Dzisiejsza, trochę spóźniona zapowiedź na łamach MójMac wynika m.in. z faktu, że ujarzmianie „serwerów i usług” wymaga sporo czasu i trochę pieniędzy (czy odwrotnie?), a pomysłodawca założył sobie, że pochwali się nam z efektów swoich starań dopiero po pojawieniu się podcastu w iTunes. To się właśnie stało.
Polecamy odsłuchanie wszystkich zaległych odcinków, gdyż nadal są aktualne, a dla fanów Apple z pewnością będą interesujące.
Oczywiście Wasze uwagi, komentarze oraz oceny w iTunes będą bardzo mile widziane. Jest to jedyna nagroda dla twórców i uczestników CYFEREK. Także nie żałujcie im pochwał, ale także krytyki. Dzięki temu będą czynić większe wysiłki, żeby podnosić poziom podcastu.
Kolejne odcinki będziemy Wam na bieżąco zapowiadać w kolejnych wpisach na MójMac. Jeżeli jednak chcecie jako pierwsi wiedzieć o pojawiających się nowych nagraniach CYFEREK, zdecydowanie polecamy subskrypcje w iTunes lub odwiedziny Soundcloud. Możecie także zerknąć na stronę podcastu www.cyferki.com
Życzymy dobrego odsłuchu!

Komentarze (0)
L

0 komentarzy