^

Mój Mac Team – Biegaj z nami!

Kuba Baran

24 marca 2016

Wiosna powoli przebija się ze swoją aurą, więc ciężko o lepszy czas na odrobinę fizycznej aktywności. W naszej redakcji również trwa poruszenie w kwestii zgubienia kilku nadprogramowych kilogramów i poprawienia ogólnej kondycji. Z tego powodu postanowiliśmy motywować się nawzajem i zaprosić do tego również Was. Od dziś możecie dołączyć do nas i uczestniczyć w rywalizacji, którą stworzyliśmy na jednym z najpopularniejszych portali dla biegaczy, a mianowicie Strava.

Stronę naszego zespołu znajdziecie TUTAJ

Serdecznie zapraszamy Was do dołączenia. Będzie nam niezwykle miło, jeżeli w Waszym towarzystwie będziemy mogli dodatkowo motywować się do odrobiny aktywności. Pamiętajcie, że w rankingu zaliczane są jedynie biegi.

Jeżeli do rejestrowania swoich aktywności wykorzystujecie inne aplikacje niż wybrana przez nas Strava, to bez kłopotu możecie synchronizować swoje aktywności przy użyciu świetnego narzędzie, jakim jest Tapiriik.

Do zobaczenia w rankingu!

Komentarze (2)
L

2 komentarze

 1. Jaromir Kopp „MacWyznawca”

  Jednak nadal uważam, że bieganie to zło! Nie po to człowiek rower wynalazł aby biegać!
  Bieganie to marnowanie energii! Rowerem pojedziesz, załatwisz coś (jeżdżę na zakupy, do klienta, serwer instalować, na pocztę, do rodziny), potrenujesz, zadbasz o zdrowie…
  Jakoś nie widzę się biegnącego z przesyłkami na pocztę 😉

  • pemmax

   Będą kary za niebieganie 🙂