^

#3 Konkurs urodzinowy – Innergie

Przemysław Marczyński

14 marca 2016

Domyślamy się, że podobnie jak my w redakcji, Wy także z trudem rozstajecie się z telefonem. iPhone czy inny smartfone już dawno przestał być urządzeniem do wykonywania tylko połączeń telefonicznych. Zaryzykuję stwierdzenie, że rozmowy są jedną z rzadziej wykonywanych zadań jakimi obarczamy nasz aparat. W pierwszej kolejności telefon służy nam do przeglądania sieci, mediów społecznościowych, poczty elektronicznej i robienia zdjęć. Również Mój Mac Magazyn można wygodnie czytać zarówno na iPhonie lub iPadzie. Borykamy się jednak z problemem posiadania „całego świata w kieszeni” – błyskawicznie rozładowującym się telefonem.
Dziś w konkursie na 1. urodziny Mój Mac Magazyn rozwiążemy ten „pierwszy problem ludzkości” 🙂 Firma Innergie której dystrybutorem w Polsce jest Mobidick produkuje najwyższej jakości ładowarki które dostarczą dodatkowej mocy naszym urządzeniom. Dowodem na to niech będzie fakt, że to właśnie oni produkują podzespoły dla Apple, a i my w redakcji doceniamy produkty tej marki.
Jest nam zatem bardzo miło wspólnie z Innergie oddać w konkursie 5 urządzeń, które każdy z nas powinien mieć w swojej podróżnej torbie:
1. LifeHub – witryna produktu
2. Power Travel Pro – witryna produktu
3. PocketCell (Żółty) with MagiCable Duo – witryna produktu
4. PocketCell (Złoty) – witryna produktu
5. PowerJoy Go Plus – witryna produktu

Aby uczestniczyć w konkursie należy spełnić 3 proste warunki:

1. Świętuj z nami urodziny MMM i umieść w sieci (Twitter, Facebook lub inne miejsce) informację:

Świętuję urodziny Mój Mac Magazyn i gram o ładowarki od firmy Innergie #1urodzinyMMM – https://mojmac.pl/2016/03/14/3-konkurs-urodzinowy-innergie/
2. Odpowiedz na pytanie konkursowe:
Ile stron ma najdłuższe wydanie magazynu?
Odpowiedzi wraz z informacją jaką nagrodę chcecie wygrać prosimy kierować na konkurs@mojmac.pl. Umieść również informację jakie urządzenie chcesz wygrać.
3. Zapisz się do newslettera. To nie tylko możliwość udziału w konkursach ale czytasz jako pierwszy nowe wydania Mój Mac Magazyn.
Regulamin znajduje się pod tym adresem.
Konkurs trwa do 15.03.2016, godz. 23:59.

Przemysław Marczyński

Współautor książki "macOS. Proste Poradniki" - www.prosteporadniki.pl. O technologii pisze od ponad 15 lat. Tworzył podcasty o Apple.
Komentarze (0)
L

0 komentarzy