^

#1 Konkurs urodzinowy – Logitech

Rozpoczynamy świętowanie pierwszych urodziny Mój Mac Magazyn. Jesteśmy przekonani, że w najbliższych dniach będziemy Was mile zaskakiwać. Życzymy Wam miłej zabawy. Oto pierwszy z pięciu konkursów które pojawią się na naszej stronie. Dziś specjalne nagrody sponsoruje firma Logitech.
Doskonale zdajemy sobie sprawę, że komfort pisania jest jedną z najważniejszych rzeczy jaka powinna być zapewniona podczas pracy z komputerem. Dziś rolę laptopa jako „maszyny do pisania” doskonale potrafi spełnić iPad. Dlatego również tablet powinien oferować nam najlepszą wygodę tworzenia tekstów. Dlatego stawiamy na urządzenia jednej z najlepszych firm produkujących klawiatury – Logitech. Dziś do wygrania w naszej zabawie doskonałe urządzenia gwarantujące najwyższą jakość i co ważne, stawiające iPada na równi z komputerami podczas ergonomii tworzenia tekstów. Sami w Mój Mac Magazyn często piszemy teksty „w biegu” i wiemy, że tym produktom możecie zaufać bezgranicznie.

Nagrodami w pierwszym konkursie są:

1x TYPE+ (do wyboru Air 1 lub 2) – witryna produktu
1x Ultrathin dla Aira 2 – witryna produktu
1x Turnaround dla iPad mini – witryna produktu
1x Big Bang dla iPad mini – witryna produktu

Pytanie konkursowe:

Ile stron mają wszystkie wydania magazynów (bez numerów specjalnych). Można się pomylić o 20 stron.
Odpowiedzi wraz z informacją jaką klawiaturę chcecie wygrać prosimy kierować na konkurs@mojmac.pl. Wymogiem uczestnictwa w zabawie jest zapisanie się do newslettera. Regulamin znajduje się pod tym adresem – https://mojmac.pl/regulamin-konkursow/
Konkurs trwa do 08.03.2016.

Przemysław Marczyński

Współautor książki "macOS. Proste Poradniki" - www.prosteporadniki.pl. O technologii pisze od ponad 15 lat. Tworzył podcasty o Apple.
Komentarze (0)
L

0 komentarzy