^

Nagradzamy najlepszych

Przemysław Marczyński

2 grudnia 2015

Przez ręce redakcji przechodzi bardzo duża ilość rozmaitych produktów. Te które uważamy za najciekawsze recenzujemy na łamach Mój Mac Magazyn. Bardzo rzadko trafiają się urządzenia idealne. Jednak wśród ogromnej liczby urządzeń od czasu do czasu rozbłyśnie prawdziwy diament, który wart jest szczególnej uwagi i wyeksponowania. To właśnie takim produktom będziemy chcieli wręczać wyróżnienie „Wybór redakcji”.
Chcemy aby plakietka MMM była dla Was sygnałem, że na jakości tego produktu możecie polegać w stu procentach. Pod takim urządzeniem podpisuje się niemal cała redakcja, a nadanie tego wyróżnienia będzie poprzedzone dyskusją w gronie redakcji. Pod szczególną uwagę będziemy brali jakość wykonania, możliwości, wygodę obsługi a także cenę sprzętu w odniesieniu do jego funkcjonalności. Te kryteria będą kluczowe w podejmowaniu decyzji o nadaniu redakcyjnego odznaczenia.

Honorowe wyróżnienie

macmuzeum_MMM
Dziś mamy przyjemność wręczyć honorowe wyróżnienie. Przypada ono doskonałemu projektowi MacMuzeum. Tak, wyjątkowo nie recenzowanemu urządzeniu ale pomysłowi na promowanie sprzętu Apple i pasji która temu towarzyszy. Kiedy spotkałem się z Michałem Galubińskim w miejscu gdzie zgromadził swoją kolekcję sprzętu Apple wiedziałem, że to jest wyjątkowa inicjatywa. To jak Michał opowiada o swoim pomyśle na tworzenie tego wyjątkowego miejsca szczerze i prawdziwie poruszyło mnie. Naszą rozmowę o MacMuzeum możecie znaleźć w listopadowym wydaniu Mój Mac Magazyn  – gorąco zachęcam Was do lektury. Dlatego jednogłośnie i chcąc dołożyć naszą cegiełkę do tego pomysłu wyróżniamy Michała i jego MacMuzeum. Gratulujemy i trzymamy kciuki za rozwój tej inicjatywy!
wyborredakcji_plakietka
Pierwszy produkt wybrany przez redakcję Mój Mac Magazyn zostanie opublikowany już w grudniowym numerze do lektury którego już dziś serdecznie Was zapraszam (premiera 09.12.2015 r.).

Przemysław Marczyński

Współautor książki "macOS. Proste Poradniki" - www.prosteporadniki.pl. O technologii pisze od ponad 15 lat. Tworzył podcasty o Apple.
Komentarze (0)
L

0 komentarzy