^

HBO Now dostępne na Roku (+petycja)

Sebastian Szwarc

14 października 2015

Kolejna wiadomość dla miłośników serwisów wideo na życzenie. Od kilku dni serwis HBO Now dostępny jest także na platformie Roku.
HBO Now to niezależna od abonamentu kablowego usługa OTT (over-the-top) firmowana przez tego amerykańskiego producenta. Zaprezentowano ją w marcu a przez kolejne trzy miesiące dzięki umowie na wyłączność była dostępna jedynie na Apple TV. Ponieważ pierwszy miesiąc usługi oferowany był gratis a kwiecień był czasem premiery 5 sezonu „Gry o Tron” była to historycznie pierwsza legalna możliwość obejrzenia tego serialu dla ludzi nie posiadających kablówki…oczywiście tylko w USA.
HBO Now od czerwca jest już dostępne dla Chromecasta, a teraz do tego grona dołącza kolejny wielki gracz. Amerykańska firma Roku kilka dni temu ogłosiła przedsprzedaż najnowszej, czwartej już odsłony swojego odtwarzacza. Niestety sprzęt ten, choć da się go uruchomić w Polsce, w naszym kraju będzie jednak zupełnie nieprzydatny przez brak Netflixa, Hulu, Crackle i HBO Now właśnie.
Sieć HBO milczy w sprawie uruchomienia usługi w Europie i konsekwentnie ignoruje zapytania klientów, którzy chcieliby zapłacić by móc z niej korzystać, a nie mogą tego zrobić poprzez idiotyczną politykę zarządu.
Jeżeli chcielibyście by HBO Now było dostępne w Polsce nie zaszkodzi podpisać petycji.

Komentarze (0)
L

0 komentarzy