^

Ceny Apple Watch w Polsce

Przemysław Marczyński

19 września 2015

Polski sklep Apple.pl jeszcze nie ujawnia cen Apple Watch. Nie znamy również dokładnej daty premiery tego urządzenia w naszym kraju. Jedno jednak zaczyna być jasne. Zegarek w naszym kraju pojawi się już niebawem. Do tego wyciekły ceny. Zresztą, każdy z Was może sam to sprawdzić.
Aplikacja na iOS Apple Store jest wygodną firmą robienia zakupów w internetowym sklepie Apple. Zdradza również ceny w których będziemy mogli kupić Apple Watch Sport. Modele z kopertami 42mm wyceniono na 1949 zł, zaś mniejsze ekrany – 38 mm. to koszt 1699 zł.
Applewatch2
Applewatch1
Edycje limitowane zegarków zaczynają się od 47 000 zł, a kończą na 80 000 zł. za model z 18 karatowego różowego złota. Modele Apple Watch to wydatek 2749 zł i 2999 zł za kopertę 42 mm.
W aplikacji Apple Store sekcja zegarków pojawiła się na głównej stronie sklepu. Próba zakupu kończy się jednak komunikatem, że produkt jest niedostępny. Można jednak przypuszczać, że wkrótce produkt ten oficjalnie zagości w naszym kraju. 

Przemysław Marczyński

Współautor książki "macOS. Proste Poradniki" - www.prosteporadniki.pl. O technologii pisze od ponad 15 lat. Tworzył podcasty o Apple.
Komentarze (4)
L

4 komentarze

 1. Pawciu

  Mała poprawka, ceny kończą się na 80 tysiącach a nie na 8 tysiącach.

  • pemmax

   Fakt, ręka musiała mi zadrżeć na klawiaturze wpisując 80K. Dzięki. Poprawione.

 2. venom

  Kuszą, kuszą a nie dadzą człowiekowi sprawdzić w praktyce. Niezmiernie mocno czekam na datę premiery