^

Mój Mac Magazyn #5

Z ogromną przyjemnością oddajemy w Wasze ręce wakacyjny numer Mój Mac Magazyn. W tym wydaniu opowiemy jak MacUser może przeżyć na wakacjach. Co powinien ze sobą zabrać do plecaka oraz jak ma wykonać najlepsze zdjęcia iPhonem. Koniecznie przy okazji fotografii mobilnej musicie sięgnąć po wywiad z Michałem Koralewskim, który zdobył prestiżową nagrodę iPhone Photography Awards 2015 (IPPAwards). Jako zachętę do przeczytania rozmowy zapraszam na Instagram Michała. O nowościach w Adobe CC2015 opowie Sebastiań Kończak, człowiek który o produktach Adobe wie wszystko. Jest również podsumowanie WWDC 2015. A to zaledwie część artykułów i recenzji jakie przeczytacie w wakacyjnym numerze.
Mojmacmagazyn2
Z wielu powodów to wydanie jest wyjątkowe. Bynajmniej nie chodzi mi o fakt, że jest to numer na lipiec i sierpień. Tak, zobaczymy się dopiero we wrześniu. Specyfikę tego numeru tworzą nowi ludzie i pomysły jakie rodzą się w związku z MMM. Jest mi miło powitać w szeregach redakcji wspomnianego już Michała Koralewskiego. Co miesiąc jego prace z krotka historią będziecie mogli zobaczyć w magazynie. Pierwsze zdjęcie jakie ukazuje się w tym cyklu to zwycięzca konkursu IPPAwards – „Sounds of the old town”. Cieszę się bardzo, że Mój Mac Magazyn przyciąga ludzi, którzy chcą pisać i robią to naprawdę dobrze.
Mmm051
Mamy też świetne konkursy, które mam nadzieję zabezpieczą Wam energię, pamięć i internet na wakacyjnych wyjazdach. Myślę, że jest o co „walczyć” 😉
Czytajcie MMM i wypoczywajcie. Widzimy się we wrześniu. Wszystko wskazuje na to, że sekcja Felietonów, Porad dla użytkowników OS X/iOS oraz dział kultura otrzymają nowych autorów. Mój Mac Magazyn nabiera rozpędu. Dziękuję za wszystkie listy z uwagami i opiniami do naszego wspólnego projektu. Staramy się aby wszystko w MMM było na jak najwyższym poziomie i to również Wasze opinie mają wpływ na formowanie się magazynu. Robimy go z pasji ale tworzymy go przede wszystkim dla Was.
Niech się dobrze czyta!

Mój Mac Magazyn w PDF – Czytaj

Mój Mac Magazyn w iTunes – Czytaj na iOS


Podczas tworzenia tego numeru MMM wsparły nas firmy: iDream, iZone oraz Cortland.

Przemysław Marczyński

Współautor książki "macOS. Proste Poradniki" - www.prosteporadniki.pl. O technologii pisze od ponad 15 lat. Tworzył podcasty o Apple.
Komentarze (0)
L

0 komentarzy