^

Wiosenna konferencja Apple

Appleevent

Już dziś o godzinie 18:00 rozpocznie się wiosenna konferencja Apple. Jednego możemy być pewni – zegarki Apple Watch będą główną częścią prezentacji. Ciekaw jestem czy Apple czymś nas zaskoczy. Mówi się o nowej usłudze w iTunes – muzyka na subskrypcję. W Cuperino wiedzą, że Spotify skutecznie odciąga klientów od zakupów muzyki i niewątpliwie coś trzeba z tym zrobić. Czy zobaczymy nowe Apple TV? HBO Go ma pojawić się na tej platformie już na dniach. To dobry moment aby rozpocząć promowanie nowego urządzenia czekając na właściwe iTV. Co z Makiem Mini? Nowym MacBookiem Air? Wcale bym się nie zdziwił gdyby Mac Pro z nowymi procesorami Intela wreszcie zagościł w sklepe. I na deser iWork w chmurze… już nie beta. A Wy co obstawiacie?
 
Zapowiada się ciekawy wieczór. Relację możecie obejrzeć na stronie Apple – http://www.apple.com/live/ Jeśli wolicie przekaz polskojęzyczny to na MyApple jest przygotowany specjalny dział poświęcony tej konferencji – http://myapple.pl/live/spring-forward-2015

Przemysław Marczyński

Współautor książki "macOS. Proste Poradniki" - www.prosteporadniki.pl. O technologii pisze od ponad 15 lat. Tworzył podcasty o Apple.
Komentarze (3)
L

3 komentarze

 1. Grzegorz Okaz

  Dzisiaj dość sceptycznie tylko Apple Watch. „Spring forward” kojarzy mi się z nową kolekcją mody i z tego co słychać tak też jest marketingowo pozycjonowany zegarek. Natomiast wcale nie pogardził bym jakimś 'one more thing’. Obejrzymy zobaczymy. 😉

 2. Krzysztof Kwiatkowski

  Ja na zegarek nie czekam, ale na kolejne wydanie OS X 10.10.3 które może sprawi że mac będzie chodził lepiej i dłużej na akumulatorku. No i ciekawi mnie o sobą reprezentuje photos. Możliwe, że aktualizacje pojawią się dziś lub na dniach zarówno na mac jak i kolejny IOS 8.2.

 3. Lokinpl

  O reserchkit nic nie powiem, bo u nas NFZ i ministry wyleczą nas ze wszystkiego staniem w kolejkach po numerek do kolejki.
  Nowy MacBook będzie najlepiej zarabiającym laptopem wszechczasów. Zmniejszono koszty, zwiększono cenę. Będą rekordowe ceny akcji !!!
  Jeżeli Apple nie zrobi mi niespodzianki i nie spłodzi bliźniaka z iOS to pod koniec roku podatkowego zrobię sobie koszty i nabędę tego wykastrowanego MacBooka.
  Z HBO zaszaleli. Tyle, że ja od dekady nie oglądam telewizji. Jedynie płyta projektor lub plazma. Do tego dobre wino/piwo zależnie od oglądanego kina. Jak będzie realna dostępność to wykupię ABO, żeby dziecko osłuchało się uniwersalnego języka. Satelity/kabla nie mam więc te 15$ to okazja.
  Zegarek, żeby był smart musi upłynąć jeszcze ze 6 lat intensywnego rozwoju. Gdyby jeszcze złoty miał normalną cenę to bym kupił biżuterię na dłoń. Tu o losie zadecyduje macanie w sklepie nie dla idiotów. Ze zdjęć i konferencji obraz zegarka maluje się mocno kontrowersyjny.