^

Co pod cyfrową czaszką piszczy

Przemysław Marczyński

6 stycznia 2015

Nie wiem co u Was tam świergocze pod przyłbicą ale u mnie to przede wszystkim technologia, film, gry, kultura i internet. W sumie nic specjalnego, bo każdy kto siedzi przed klawiaturą zbyt długo ma podobnie. I tak chyba będzie tu na Mój Mac. Myśląc o nowym roku i zmianach jakie zachodzą w mojej rzeczywistości przyszedł czas na uporządkowanie pewnych spraw. MM stanie się teraz typowym blogiem autorskim poświęconym temu wszystkiemu co w głowie będzie mi się kołysać. Pewnie będzie więcej o Makach ale tego nie mogę się pozbyć. Zmieniłem także wygląd strony. Ciągle szukam ciekawego minimalistycznego szablonu do WordPressa. Podchwyciłem ten, który jest standardowo dostarczany z silnikiem blogowym i jest. Ascetycznie ale tak ma być. Krótko i na temat bez wielkiego rozpisywania się w temacie. Dłuższe teksty znajdziecie na MyApple – http://marczynski.myapple.pl Jeśli chcecie być na bieżąco z informacjami to możecie dodać mój kanał RSS do tej strony. Zresztą o wszystkich informacjach będę też pisał tutaj. 

Jak to dobrze, że MAC nie musi znaczyć tylko Apple 😉 Dlatego pozwólcie, że będę pisał o tym co znajdę w internecie ciekawego: o promocjach, przemyśleniach, grach, filmach i innych rzeczach co pod cyfrową czaszką piszczą. 

Wśród postanowień na nowy rok znalazło się pisanie. Więcej pisania. Uwierzcie mi, że przy zderzeniu z rzeczywistością to trudna sztuka. Pomaga jedynie ślepa konsekwencja. Powiem więcej, będę chciał powoli przekuwać moją pasję w pracę, a to już jest wyczyn. Po nokautującej końcówce roku zaczynam składać się do kupy. Staję na nogi w narożniku i głową pełną przemyśleń o przyszłości. Jednego jestem pewien. Chcę pisać.

Przemysław Marczyński

Współautor książki "macOS. Proste Poradniki" - www.prosteporadniki.pl. O technologii pisze od ponad 15 lat. Tworzył podcasty o Apple.
Komentarze (1)
L

1 komentarz

  1. Dariusz Grabowski

    Życzę lekkiego pióra! Na pewno będę wpadał by poczytać! Pozdrawiam i wszystkiego dobrego w Nowym Roku!