^

Produkty Apple tańsze o 15% w Media Markt

Przemysław Marczyński

1 października 2014

Ilość miejsc w których kupimy sprzęt Apple systematyczne rośnie. Do tego grona powraca niejako sieć marketów Media Markt. Swojego czasu pamiętam, że sprzęt z Jabłkiem miał tam swoje stoiska, jednak nie specjalnie przykuwał uwagę. Od soboty ma się to radykalnie zmienić. Media Markt rusza ze specjalnymi stanowiskami dla fanów naszego ulubionego sprzętu. Dedykowany sklep tylko tej marce będzie nosił nazwę Apple Shop. Sklep spełniać ma wyśrubowane normy firmy Apple odnośnie przestrzeni, rozkładu urządzeń i asortymentu. Media Markt ma zapewnić również bogatą ilość akcesoriów.

AppleShopMediaMarkt

Pierwszy tego rodzaju sklep otworzony zostanie 4 października (godzina 9:00) w CH Okęcie w Warszawie. Sieć Media Markt skrupulatnie przygotowuje się do tego wydarzenia i zachęca klientów do odwiedzenia Apple Shop’u. Pierwszą propozycją jest obniżka cen na asortyment Apple do 15%. Jeśli natomiast będziecie w pierwszej 50. klientów kupujących produkty Apple dostaniecie do rachunku słuchawki EarPods. Pojawi się także możliwość wygrania iPoda Shuffle.

Bez wątpienia jest to potężny kanał sprzedaży dla produktów Apple. Duża ilość marketów w wielu miastach powinna wyciągnąć Apple z przestrzeni „amajzingu” i wprowadzić markę pod strzechy. Jest to również dobra informacja dla osób, które znają ten sprzęt i lubią przebierać w ofertach. Im większa konkurencja na rynku tym zwycięża konsument. Oby tak dalej 😉

Więcej informacji znajdziecie w gazetce z Media Markt (dostępna od piątku) – klik

Apple Shop w Media Markt Zaproszenie na otwarcie

Przemysław Marczyński

Współautor książki "macOS. Proste Poradniki" - www.prosteporadniki.pl. O technologii pisze od ponad 15 lat. Tworzył podcasty o Apple.
Komentarze (4)
L

4 komentarze

 1. Behinder

  oczywiscie jak zawsze promocja tylko dla Warszawiaków :/

  • MarKo

   Przeprowadź się, też będziesz miał ;)M

 2. Krystian Duma

  No tak. Polska logika. Jakieś 2 lata temu w MM (na Okęciu) była strefa Apple urządzona jak Apple Store (stoły, wykładzina i coś na wzór Genius bar) by rok później wstawić na parę miesięcy strefę z tabletami Samsunga a na koniec przemianować to po prostu w kilka regałów z komputerami, tabletami i akcesoriami.

 3. Bartek Stańczyk

  a czy ktoś ma informację, czy iPhone 5S będzie też z takim rabatem?