^

Pierwsze paczki z aplikacjami na iOS

Przemysław Marczyński

18 września 2014

ITunesbundle

Słynne (i cenione) paczki aplikacji jakie swojego czasu podbiały karty płatnicze użytkowników komputerów Apple (kto nie zna MacHeist?) trafiają na iOS. Promocje działają na podobnej zasadzie jak te znane z Bundli na OS X. Robimy jeden zakup i mamy kilka programów w niższej cenie. Jak widzicie na powyższym obrazku za zestaw programów od Omni Group płacimy 119,99 Euro, a kupując osobno każdą z aplikacji jest to wydatek 143,96 Euro.

ITunesbundle

W sekcji informacyjnej znajduje się także wiadomość ile programów znajduje się w promocyjnym zestawie (App Count) – w naszym przypadku są to cztery programu.

W iTunes sekcja Paczek ma swoją osobną kategorię. Obok programów na iPhone’a (iPhone Apps) oraz iPada (iPad Apps) znajdziemy App Bundles.

ITunesappbundles

Na taką zmianę w App Store czekałem długo. Dla nas jest to po pierwsze wygoda zakupów, a po drugie możliwość nabycia taniej programów. Czas najwyższy na podobny ruch w sklepie z aplikacjami dla OS X. Jestem pewien, że wkrótce ta możliwość się pojawi.

Udanych zakupów życzę;-)

Paczka aplikacji od Omni Group – https://itunes.apple.com/pl/app-bundle/omni-productivity-pack/id920079616?mt=8

Paczka aplikacji od Readdle – tu jedna i druga.

Przemysław Marczyński

Współautor książki "macOS. Proste Poradniki" - www.prosteporadniki.pl. O technologii pisze od ponad 15 lat. Tworzył podcasty o Apple.
Komentarze (3)
L

3 komentarze

  1. Remek Rychlewski

    Trochę słabo jeśli ma się już część aplikacji z paczki to nie zimniejsza się jej cena. Tak jak np. jest w iTunes Music Store gdzie podsiadając część piosenek z danego albumu można go kupić w cenie mniejszej o tyle ile już wydaliśmy na pojedyncze utwory. Nie wiem czy to organicznie paczek w AppStore czy na razie autorzy tego nie uwzględnili.
    Na 100% natomiast paczki są ograniczone do jednego developera więc na AppStorowy MacHeist nie mamy co liczyć.

  2. kw

    Idą zmiany:)