^

Zaproszenia na konferencję Apple już rozesłane

Przemysław Marczyński

28 sierpnia 2014

To już koniec plotek kiedy pojawi się nowy iPhone. Jeszcze przez 2 tygodnie będziemy raczyć się jedynie informacjami o wyglądzie i parametrach iPhone’a 6. We wtorek 9. września wszystko zostanie ujawnione. Apple rozesłało właśnie zaproszenia na konferencję. Niestety ale oprócz daty spotkania „nie mogą nic więcej powiedzieć” co może sugerować, że czeka nas miła niespodzianka, którą będzie iWatch – Smart-Zegarek oparty na iOS. W świetle wypowiedzi Tima Cooka na ostatniej konferencji, że Apple szykuje coś niesamowitego (co zresztą zostało podtrzymane przed Eddy’ego Cue – wiceprezydenta Apple) pojawienie się nowego produktu nie powinno być zaskoczeniem. O tym, że coś wisi w powietrzu może świadczy również wysoki kurs akcji Apple. Ktoś, coś, gdzieś z amerykańskiej giełdy może wiedzieć co tam w Cupertino jest szykowane. 


Oby do 09.09.2014…

Przemysław Marczyński

Współautor książki "macOS. Proste Poradniki" - www.prosteporadniki.pl. O technologii pisze od ponad 15 lat. Tworzył podcasty o Apple.
Komentarze (3)
L

3 komentarze

 1. Zbyszek Czapnik

  Eeee tam! Mini nowe niech pokażą!

 2. Lokinpl

  Uwaga uruchamiam szklaną kulę:
  Nowy rodzaj MacBookAir (Pro?) z zainstalowanym iOS, OSX/przełączanym skrótem z klawiatury oraz dowolnym innym systemem (Win,Linux).
  12 cali dotykowy ekran Retina.
  Do 24 godzin na baterii.
  waga < 1 kg
  Cena 999$
  Przepraszam, rozmarzyłem się 🙂

 3. Marek Karnecki

  Pokażą iSphere – szklaną kulę teleport i się teleportują w „cholerę” z całą naszą kasą 😛 i na naszych oczach 🙂