^

Wygraj pokrowiec z nowej linii Otterbox Symmetry

Przemysław Marczyński

1 czerwca 2014

Symmetry otterbox
Miło mi donieść, że mam dla Was dwa pokrowce z najnowszej linii Symmetry. Po szczegóły konkursu zapraszam w dalszej części wpisu. Poniżej kilka słów o nowej odsłonie pokrowców Otterbox. Miłej zabawy 😉
Firma Otterbox znana jest z „pancernych” pokrowców odpornych na kurz, wodę i upadki. Najnowsza linia etui tego producenta chce zagospodarować przestrzeń dla użytkowników, którzy potrzebują bardziej stylowej ochrony telefonu. Odpowiedzią na te wyzwania staje się seria Symmetry, która zarówno stanowi ochronę telefonu jak również dzięki ciekawemu wyglądowi jest propozycją dla osób ceniących nietuzinkowy wygląd.
Otterboxsymmetry
Otterbox stworzył tą serię z myślą o bezpieczeństwo telefonu. Symmetry to konstrukcja dwuwarstwowa z wewnętrzną gumową wyściółką w formie plastra miodu zapobiegającą przed zadrapaniami oraz uderzeniami aparatu. Pokrowiec można nabyć dla iPhone’a 5s/5, iPhone 5c oraz Samsunga Galaxy S5/S4. Ceny zaczynają się od 129 złotych.

Więcej o pokrowcu przeczytacie na stronie producenta – klik

Czas na konkurs

Dzięki uprzejmości firmy Otterbox mam dla Was dwa pokrowce z linii Symmetry. Jeden biały pasuje zarówno do iPhone’a 5s/5 a drugi niebieski współgra z iPhonem 5c.

Otterboxsymmetrykonkurs

Zadanie konkursowe jest proste. Wystarczy w mediach społecznościowych opublikować poniższą informację, a w komentarzu podać link do miejsca gdzie owa informacja została opublikowana.

Gram na blogu Mój Mac o nowy pokrowiec Otterbox z serii Symmetry – https://mojmac.pl/?p=11593 

Spośród komentarzy wylosuję dwie osoby, które wygrają nagrody. Napiszcie proszę w komentarzu obok odnośnika o jaki pokrowiec walczycie: iPhone 5s/5 czy iPhone 5c.

Zakończenie zabawy nastąpi 06.06.2014. Ogłszenie wyników w niedzielę 08.06.14 w komentarzu do wpisu.

Bawcie się dobrze 😉

Przemysław Marczyński

Współautor książki "macOS. Proste Poradniki" - www.prosteporadniki.pl. O technologii pisze od ponad 15 lat. Tworzył podcasty o Apple.
Komentarze (45)
L

45 komentarzy

  • pemmax

   Daj informację czy grasz o pokrowiec dla iPhonea 5C czy iPhonea 5s/5

   • Jacek Zięba

    A, przepraszam 🙂 Preferowałbym 5S, ale 5C też może być. Będę miał tak i tak komu podarować 🙂

 1. oster

  t @osterkiewicz f oster osterkiewicz

 2. Guest

  Do „pięćeski”, biały, nie niebieski.

  • Rydwan

   Skleroza… 😉 5C

  • Marcin Hinz

   5sssss!

 3. pemmax

  Dziękuję wszystkim za wspólną zabawę. W niedziele Random.org wylosuje zwycięzcę. Powodzenia 😉