^

OmniFocus 2 beta dla każdego

Przemysław Marczyński

25 kwietnia 2014

OmniFocus2 test

To jest program, który trzeba koniecznie „przeklikać”. OmniFocus 2 będzie miał swoją premierę w czerwcu ale od pewnego czasu możecie sami sprawdzić na co stać ten kombajn do zarządzania czasem. Omni Group udostępnia już wszystkim (nie tylko zarejestrowanym osobom) możliwość pobrania wersji beta programu. Najnowsza odsłona OmniFocus’a nabiera coraz bardziej kolorów i to w dosłownym tego słowa znaczeniu. Mamy przed sobą dopieszczone ikony, a wygląd nie zmieni się wiele w wersji finalnej. 

Mnie urzeka funkcji Forecast gdzie mam podgląd zdarzeń Kalendarza wkomponowany w wydarzenia budowane w OmniFocusie. Cena wersji Pro 79,99 dolarów i Standard – 39,99 dolarów. Droższa wersja będzie wspierała AppleScript oraz możliwość tworzenia widoków zdarzeń (lewa kolumna) dostosowanych do naszych potrzeb – Perspectives.

OF2Projects

Program nie jest jeszcze skończony ale warto go sprawdzić. Jeśli szukacie narzędzia do pomocy organizacji swojego czasu OmniFocus może być ciekawą propozycją. Przed zakupem macie jeszcze trochę czasu na przetestowanie możliwości aplikacji i samemu przekonania się czy będą to dobrze zainwestowane pieniądze. Mnie Omni Group nie musi przekonywać. Im dłużej bawię się OmniFocusem tym mocniej go chcę 😉

Wersję beta OmniFocus 2 pobierzecie tutaj – http://omnistaging.omnigroup.com/omnifocus-2/

Przemysław Marczyński

Współautor książki "macOS. Proste Poradniki" - www.prosteporadniki.pl. O technologii pisze od ponad 15 lat. Tworzył podcasty o Apple.
Komentarze (0)
L

0 komentarzy