^

Steve Wozniak na targach CeBIT

Przemysław Marczyński

4 lutego 2014

CeBIT Global Conferences CeBIT 3

Nadarza się niezwykła okazja do odwiedzenia pięknego miasta Hannover. Już 10.03.2014 ruszają targi CeBIT, a na nich będzie okazja spotkania jednego ze współzałożycieli firmy Apple – Steve’a Wozniak’a. Bez wątpienia jest to legendarna postać świata IT. Muszę przyznać, że świetnie się tego Pana słucha, chociaż niekoniecznie można się z nim zgadzać co do opinii o kierunku w którym podążyło Apple. 

Stored items CeBIT 2

Targi CeBIT to jedno z największych wydarzeń IT na świecie. Znajdziemy tu wszystko i wszystkich, którzy liczą się w branży elektronicznej. Bez wątpienia jest co oglądać i jak widać powyżej będzie można posłuchać ciekawych ludzi. Obok Stevea Wozniaka prelekcje wygłoszą ludzie związani z Wikipedią, Dropboxem i Evernote.

Ceny biletów na hale targowe i możliwość wysłuchania konferencji zaczynają się od 240 Euro (jeden dzień) lub 400 Euro (cały czas trwania targów). Teraz mam twardy temat do przegryzienia. Czy jechać?

Kup bilety – klik

Witryna targów – http://www.cebit.de/en/

Przemysław Marczyński

Współautor książki "macOS. Proste Poradniki" - www.prosteporadniki.pl. O technologii pisze od ponad 15 lat. Tworzył podcasty o Apple.
Komentarze (3)
L

3 komentarze

 1. JebaczKoz

  Jechać!

  • pemmax

   To jadę!

   • JebaczKoz

    Ale zaraz zaraz… Pamiętaj o relacjonowaniu wycieczki wpisami i masą zdjęć (głownie targów, droga do i z jest mało romantyczna).