^

Kolędujemy dla potrzebujących

Przemysław Marczyński

15 grudnia 2013

Malutkiemujezuskowi

Mój Mac jest miejscem publikacji o Apple, jednak od czasu do czasu pozwalam sobie na prywatne myśli. Tak też jest i tym razem, gdzie chciałem zachęcić Was do wsparcie projektu w którym brałem udział.

Mieszkam w okolicy, gdzie wiele osób walczy o przetrwanie. Nie bez powodu region świętokrzyski jest jednym z biedniejszych w naszym kraju. Z przyjaciółmi doszliśmy do wniosku, że można spróbować w czasie Bożego Narodzenia podzielić się swoimi talentami i wesprzeć potrzebujących. Tak narodził się pomysł nagrania płyty z kolędami. W pełnym zabieganiu dni próbowaliśmy znaleźć czas aby złożyć płytę CD. Tak powstał niemalże domowym sumptem album z 12. utworami prosto z serca.

Koledy

Gdybyście chcieli wesprzeć naszą inicjatywę i przy okazji mieć nasz debiutancki album zapraszam do nabycia krążka. Usłyszycie tam moich przyjaciół i żonkę. Głęboko wierzę, że Wasza cegiełka jak i muzyka będą doskonałym prezentem. Dla wszystkich.

Cena płyty to 25 złotych. Wszystkie fundusze przekażemy na pomoc w zorganizowaniu wypoczynku narciarskiego oraz paczki świąteczne dla najuboższych.

Płatność za płytę możecie zrealizować na konto PayPal – marczynski@post.pl lub na poniższe konto.

87 1020 2629 0000 9102 0055 0178 Tomasz Janicki ul. Robotnicza 88 26-200 Końskie

W tytule płatności wpiszcie – Mój Mac – Płyta z Kolędami. Dla szybszej realizacji wysyłki możecie podesłać mi e-maila.

Jeszcze nigdy mnie nie zawiedliście. Doskonale pamiętam jak zbierałem fundusze na serwer bloga. Wówczas znajdowali się ludzie dobrego serca. Teraz sprawa jest znacznie ważniejsza. Liczę na Was.

W razie pytań wiecie gdzie możecie je zadawać – https://mojmac.pl/kontakt/

Koledy2

Przemysław Marczyński

Współautor książki "macOS. Proste Poradniki" - www.prosteporadniki.pl. O technologii pisze od ponad 15 lat. Tworzył podcasty o Apple.
Komentarze (1)
L

1 komentarz

  1. Marucins

    Słabe, nawet nie można wykorzystać na jasełkach :